Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A borostyán láncot fürdetéskor...

A borostyán láncot fürdetéskor leveszitek a bábátokról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
IGEN. Fürdetéskor leveszem és reggel adom csak rá vissza
2011. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam levenni. Az 5 hónapat alatt, amióta megvan kb. 3-szor vettem ki a nyakából.
2011. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is este leveszem róla fürdéskor és reggel vissza teszem a nyakába.
2011. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az esték/éjjszakák a leggázabbak így eszemben sincs levenni éjszakára!Akkor hat ha a bőrhöz és!És nekünk külön felhívták a figyelmünket rá vásárláskor, hogy mossuk át sűrűn!Úgy gondoltam akkor se fürcsinél se úszáson nem veszzük le! :)


Így 3 hós kora óta van rajta (már a második láncot hordja) és 5 hós korától járunk szinte minden héten úszni!


15 hós (15 fogú) kislány anyuja

2011. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, mindig rajta van.:-)
2011. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fürdetéskor leveszem, utána felteszem, így nem vizezem összes a láncot. Kellemetlen lehet egy nedves izével a nyakamban elaludni :)
2011. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is éppen arra gondoltam amit az utolsó válaszoló írt hogy kellemetlen lehet ha nedves lesz. És a lánc csatja nektek milyen tekerős? Úgy félek nehogy megszoruljon a nyakán. A müllerbe lehetett kapni mágnesest de nem mertem megvenni nehogy valami bovli legyen.
2011. márc. 5. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem veszem le csak ha a védőnénihez vagy a dokibácsihoz megyünk mert azok nagyon haragszanak érte!

csak úgy hat ha folyamatosan rajta van!

Én eleinte mindíg néztem fürdés,törülközés után,hogy nedves marad-e de nem volt vízes sose így én fürdéskor sem veszem le!

Néha kiteszem a napra,hogy töltödjön!

2011. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mindig rajta van.
2011. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 6. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!