Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nevetett először babátok?

Mikor nevetett először babátok?

Figyelt kérdés
Tehát nem mosolyra gondolok, hanem kacagásra, és ilyen örömben sikongatásra.Én kislányom 3 hónapos, mosolyogni nagyon mosolyog, de kacagni hangosan még nem sikerült neki.Nektek milyen idősen volt hangos nevetés először?
2011. márc. 5. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos volt mikor legelőször kacagott. Fel van írva a dátum, azért tudom pontosan :) Akkor kacagott apának, utána egy darabig semmi. Kb 1 hét után újra kacagott, de mindig elkezdett csuklani, mert nem úgy vette a levegőt. :) Nagyon édi volt. Most már 5 hónapos és sokat kacag.
2011. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 hónaposan. 3 hósan ő csak azt mondta h "HEEE", de mostmár, ha valami nagyon vicces neki van "HEHEHE" is :-)

én is alig vártam a kacagást. A legszebb hang egy édesanyának :-)

2011. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 hetesen, és azóta is rengeteget :D már 7 hónapos
2011. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hangosan 3 hónaposan
2011. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3hó+5 naposan hangosan és hosszan. Nem tudjuk pontosan, hogy mi váltotta ki, de nagyon édes volt! Pont sikerült felvenni:)
2011. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kb 4 hósan. most már szinte bármit képes kacagni. 7 hós.
2011. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!