Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtátok kiválasztani,...

Hogy tudtátok kiválasztani, majd hogy tudtatok megegyezni a gyermeke (i) tek névválasztását illetően?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Első babánál vettünk egy utónévkönyvet, és esténként azt olvasgattuk...hangosan olvastam a neveket, majd kihúztuk azt, amit biztosan nem adnánk. Aztán egyre szűkítettük a kört, a végére maradt mindkét nemhez 3-4 név, azok közül már könnyebb volt dönteni.


A többi gyereknél mindketten "hoztuk" a kedvenc neveinket, és addig egyezkedtünk, míg valamelyik mindkettőnknek meg nem tetszett.

2011. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerek perec kijelentette a férjem, hogy mi lesz a fiunk neve és ebből nem enged. Lány lett :) Az Ő nevét is férjem választotta, de nekem is nagyon tetszett.
2011. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha szabad kérdeznem: mi lett a Csöppség neve?
2011. márc. 5. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél fiú és lány nevet is közösen választottuk,mert mindekettőnknek ezek tetszettek Jázmin és Bence végülis Bencénk lett 2.babát várjuk fiú nevet ő választottés én is ezért lesz két neve lány neveket sajnos még csak 20-ra sikerült szűkíteni:(Ha fiúnk lesz Teo Benett
2011. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ebben nőuralom volt, én kiválasztottam 5-6 nevet (lányt és fiút is) ami tetszett, majd a férjem ezekből döntött. A lányban szinte azonnal megállapodtunk (Veronika), de a fiú nehéz szülés volt. Végül Boldizsár érkezett 14 hónappal ezelőtt.
2011. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi vegyesházasságban élünk, nagyon nem tudtunk megegyezni, még nem is volt név amikor szülni menzem, ezért mikor a nővér megkérdezte, én rávágtam h Yvette a neve. ez is szerepelt a nevek között, nekem ez tetszett legjobban, a férjem azt mondta h a másodiknál ő dönt, féleg ha fiu lesz. meglátjuk lesz e második:))
2011. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, Emese lett a pici lányunk neve.
2011. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!