Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babam ha leultetem, ugy...

6 hós babam ha leultetem, ugy marad, tartja magat, nem döl el, de nem egyenes a hata, valtozni fog, vagy gorbe hatu lesz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Magától tud ülni? Úgy veszem ki a szavaidból, hogy nem.

Ha magától felül majd, akkor szépen egyenes háttal fog majd ülni, de ültetni nem szabad, csak erőlteted a gerincét, azért ül görbe háttal. Nagyobb kárt csinálhatsz így, mint hasznot...

2011. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem elég erős a gerince az üléshez. Ne ültesd még, vagy ha ülteted támaszd ki a hátát. Az én fiam magától ült fel 8 hónaposan de egyenes a háta mindig. Előtte csak etetőszékben ült döntve, meg úgy hogy kitámasztottam (de úgy ritkán). Én inkább hagytam mászni,kúszni, forogni.
2011. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem tud egyedül felülni, akkor még nem elég erős a gerince és sajnos igen, ha idő előtt ülteted, elgörbülhet a kis gerince :( ne ültesd, majd magától felül ha kész rá :)
2011. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm. De o magatol felhuzza magat. Kisagyban kapaszkodva, pihenoszekben is. Etetoszekben is a talcaban mrgkapaszkodik. Nem tudok mit tenniellene, megsem kothetem meg a gyereket. Szoval igy ha felul,akkor sem egyenes a hata. Remelem, az lesz. Alul domborodik ki neki
2011. márc. 5. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Egyenes lesz. Kb 2 hónap múlva fog tudni úgy ülni, akkor már elég erős lesz a kis háta. Nem gond ha felhúzza magát, csak ha elfáradna, ne erőltesd tovább az ülést.
2011. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!