Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a babák hasról hátra...

Amikor a babák hasról hátra szeretnének fordulni, akkor erőlködnek, nyögnek és sírnak?

Figyelt kérdés
Kisbabóm 10 hetes, lerakom hasra és ezt csinálja. A fejét emeli, lábait feszítí közben és tényleg olyan mintha fordulni szeretne.
2009. febr. 18. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, amikor igen.

jó korán kezdi :)

2009. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem esik neki jól hason.

Fordítsd meg, és ha abbahagyja, nem szeret hason lenni.

Vagy fáj a pocakja.

A tudatos fordulás még jó 2 hónappal arrébb van.

2009. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A 2. válaszolóval nem teljesen értek egyet, a kisfiam ennyi idősen már 1-2-szer átfordult. Valószínűleg a forduláson ügyködik. (Nálunk sírás nem volt.)
2009. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én babám azt csinálta. amikor már tudott forogni,akkor kezdődött az ülős korszak.egyszerűen nem lehetett vele bírni.nem volt egy perc nyugtom sem, amikor már fel tudott ülni fellélegeztünk.most 9 hónapos és nagyon mozgékony 6 hónaposan már állt és már kapaszkodva nagyon jól közlekedik.gondolom a te picid is ilyen lesz. de az biztos, hogy nem szeret hason feküdni.ha nem muszáj ne fektesd úgy.
2009. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Párszor próbálja, aztán cumi és nyugodtan elalszik. Hason alszik 3 hetes kora óta, ráadásul el is altatja magát így. Háton nem tudom altatni, mindig sír.
2009. febr. 18. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Fektesd nyugodtan hason, jó tesz neki, bár sírni nem hagynám én sem :)
2009. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem hagyom sírni, megszakadna a szívem.
2009. febr. 18. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!