Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugózós pihenőszékbe mikor...

Rugózós pihenőszékbe mikor raktátok először a babát? Mikortól jó a hátának, fejének? Rakjam inkább itthon hordozóba, abban nem nyeklik úgy a feje.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:33
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nem írod, hogy mekkora a baba!

Nekünk nem volt rugós pihenőszékünk, kislányom az ágyában feküdt vagy kinyitottam az ágyunkat és oda tettem, persze, amikor még nem tudott megfordulni, volt, hogy ott játszottunk.

Hordozóba sem tettem itthon, sőt igyekeztünk úgy intézni, hogy ha el kellett mennünk és vinni kellett őt is, hogy minél kevesebbet legyen benne. Ezt a védőnőnk javasolta, mert nem jó a gerincének, hiszen természetellenes, görnyedt tartásba kényszeríti a kis testét és veszélyes is lehet, mert ha elalszik a pici, akkor a feje szinte a mellkasára lóg és elzárhatja a légutakat, ami fulladáshoz vezethet!


Nem ijesztgetni akarlak, de én indokolatlanul nem tenném bele "csak úgy". Jobb a kis gerincének, ha vízszintesen fekszik.

2011. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!