Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos kortol kell...

Hany honapos kortol kell hatul-autoba- ulnie hordozoba egy csecsemonek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első ülésre csak menetiránynak háttal rögzíthető ülést tehetsz. amíg testsúly szerint belefér, ülhet elöl ha nincs ill. ki lett kapcsolva a légzsák. Ha ezt kinőtte, hátra kell tenni. Az üléseket testsúly szerint méretezik, és bizonyos hosszúság fölött a gyerek lába sem fér el, ha elöl ül.

Nálunk nagyon bevált a napellenzőre rögzített pót visszapillantó tükör, hogy rá tudjak nézni menet közben.

2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést.


De a hordozó beköthetö mindkét helyre, elöre is (ha ki van kapcsolva a légzsák) és hátulra is. a hordozóba 0-1 éves korig kell ülnie. habár 9 kilótól van a rendes gyerekülés de amíg csak lehet hordozóba kell bekötni. nekem 9 hós a lányom még egy hót tuti hordozóba lesz.


a gyerekülést nem kötheted be elöre már.

2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hordozóba addig amíg elfér benne. Kisfiam már 5 hósan kinőtte a hordozót, így átkerült egy 0-18-as ülésbe. Mindég hátul ült. De a kérdést én sem igazán értem...
2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem tettem fel vilagosan a kerdest.Az elso ulesen meddig-hany eves,honapos korig- utaztathatom a babamat?Talan igy erthetobb!
2011. júl. 6. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Korának, súlyának megfelelő hordozóban, ülésben bármeddig, feltéve ha nincs elöl légzsák a baba oldalán, vagy kikapcsolható (és ki van kapcsolva).
2011. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!