Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 0-18-as gyerekülés kategóriába...

0-18-as gyerekülés kategóriában tudtok esetleg olyat ajánlani, mint a 9-18-ban a Bébé Confort Axiss, vagy a Maxi Cosi Axiss?

Figyelt kérdés

Azaz hogy forgatható legyen és dönthető, valamint jó minősítéssel rendelkezzen. És még valami! Jól tudom, hogy ezt a kategóriát be lehet kötni menetirányban, és amíg nincs 10 kg, addig azzal ellentétesen is?

Köszönöm előre is!!!


2011. márc. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen, amíg nincs 10 kiló a gyerek, addig menetiránnyal háttal kell bekötni. Szerintem nem fogsz forgathatót találni, mert ugye háttal ha bekötöd, akkor a biztonsági övtől nem tudod kiforgatni.
2011. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
szia tegnap vettünk babülést lebeszéltek minket a 0-18-as kategóriáról így megvettük a 9-18asat ez tényleg biztonságos, emelhető fekvő pozícióba nekünk megmutatta az eladónő ohgyan köthető be az amelyik forgatható, hát nekem nem tűnt biztonságosnak egyálltalán pedig én nagyon olyat akartam végül besafe ülést vettünk, amíg nem tud biztonságosan ülni ott a hordoző ez az ülés meg tényleg elképesztűen jő mondjuk nem tudom árba miben gondolkoztok. ez a sima biztonságiöves rögzítős tehát nem izofixes volt 56 000 az izos 85 körül mozgott. de tényleg elképesztően masszív csak ajánlani tudom.
2011. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor a kérdés, hogy Bébé Confort, vagy Maxi Cosi? És nem baj, ha még nem ül a baba, de már 9 kilós és 8 hónapos? Mert valaki azt mondta, hogy csak miután stabilan ül a gyerköc, akkor lehet a 9-18-as ülésbe beletenni. Ezért kérdeztem a 0-18-as kategóriát!
2011. márc. 10. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

2 feltétele van annak,hogy menetíránnyal szemben bekösd

1.stabilan ül

2.9-10 kiló

Ha ebből valamelyik nem teljesül ,akkor nem lehet bekötni menetiránnyal szembem.

Külön utána érdeklődtem.így én is eg 0-18-as Concord Ultimaxot vettem,mert ugyan ül már,de nincs még 9 kiló,még 8 is alig!

2011. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Mi is 0-18-as ülést néztünk először, mert kinőtte a hordozót és még nem ült biztonságosan magától.. Aztán még húztuk egy hónapot és vettünk egy BeSafe isofixes ülést 9-18 kg-ig. Ennek a márkának van 0-18 kg-os ülése is.


Kicsit drága, de mint már itt írta valaki neked, iszonyú kényelmesen ül benne a gyerek és nagyon stabil.

Beleültettük a babát vagy 5-6 ülésbe és ez volt neki a jó.. Látni a gyereken mikor ül jól egy ülésben.

Nagyon hátra is lehet dönteni, tehát kényelmes és az isofixes változatában még magasabb is egy picit szerintem mert a férjem dzsippjében szinte az ablakban ül.:)

2011. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk Jané Racing ülésünk van. Dönthető,jó minőségű, menetiránnyal ellentétesen és menetiránnyal megegyezően is be lehet kötni. 0-18kg-os. Az én kisfiam ebben utazik. 9 hónapos.
2011. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!