Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjak a 3,5 hetes...

Mikor adjak a 3,5 hetes kislányomnak cumit? Egyáltalán adjak neki, a cicin szokot cumizni. A nukos cumi jó?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Akkor adj neki ha igényli.Az én kislányom az első naptól fogva szerette,nagyon megnyugtatta:)3,5hós és az elejétől NUK-os cumink van,ami fogszabályzós és jó:)

Minden jót,boldog babázást

2009. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az pl. jó

próbáld ki, ha szeretne cumizni, akkor elfogadja, ha nem, akkor legalább tudod, h nem kell neki...

2009. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is cumizik első perctől szinte, de szerintem ha nem kéri ne erőltesd.
2009. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak etetések után cumizik még egy kicsit, akkor ne erőltesd, de ha szopizás helyett is (vagyis cicire teszed, de nem éhes igazából), akkor ajánlom. Ha kiköpdösi, ne erőltesd vissza, mert azzal fog szórakozni, hogy köpködi te meg visszaadod... trükkösek ám! :)

Jó babázást!

2009. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!