Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mondta este hogy ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mondta este hogy ma beszélünk, már másfél órája ébren, mert megy melóba, de nem hívott, én hívtam fel, hallottam hogy nem otthon van, de nem mondta el hogy hol van én meg nem kérdeztem. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés

, már három napja én hívom őt, pedig mindig ő szokott,

de legalább felveszi

csak mert tegnap mikor találkoztunk meló után olyan lelkes volt, mikor látott, és mindig azt mondja mikor én hívom, hogy tegyük le, mert lefogy a pénzem. Lehet túldramatizálom a dolgot? Fél éve vagyunk együtt, egymás nyakán sem vagyunk mert ő négy műszakos én három, de egy városban lakunk, és hetente olyan kétszer találkozunk, de vagy ő alszik nálam vagy én nála :)

de mikor együtt vagyunk mindig olyan szenvedélyes, és mindig mindent meg tudtunk beszélni.


2010. nov. 28. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:

persze ha kérdezem valamiről szokott válaszolni, nem titkolózik, csak akkor azt hiszi hogy kételkedem benne és ez szarul esik neki.

Bár lehet leérhetetlen akar lenni, mert tudja hogy a barátaival szsoktam beszélni msn en és kicsit éfltékeny? Mert sosem vallja be ha féltékeny :)

én voltam az aki azt írta itt hogy éfltékeny lehet a pasim, ha utánam jön a buliba? Holott ő utál buliba járni? :)

tegnap mondta h nagyon jó karácsonyi ajándékot fog venni nekem, és hogy haverjánál szilveszterezhetnénk, és főzhetnénk együtt :)

meg mondta hogy szeretne tőlem babát, de majd pár év múlva, mert kell lakásra gyűjteni, és akkor majd házasodunk hogy legyen lakás ....

szal ezek alapján mindenki azt vette le h szeret

eddig egy barátnőjét se hagyta el, csak akkor mikor megcsalták, és ő mindig hűséges volt ahoz akivel járt, mer csak szerelemből jár valakivel mondta ő meg a közeli ismerősei is.

2010. nov. 28. 12:50
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok beteg, csak szerelmes, és néha bizalmatlan, de az az önbizalom hiányból fakadhat
2010. nov. 28. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

ha tudod a választ magadnak minek irod ki??

B@sszus..mások azon rinyálnak nincs kapcsolatuk te meg felvágsz ezzel???

fontos informáciod volt a népnek.

2010. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem vágok fel, attól még h van kapcsolatom még félthetem a kapcsolatomat

próbálok magyarázatot találni dolgokra, de fontos nekem a kívülállók véleménye is, akik nincsenek rózsaszín ködben, ez az oldal azért van, hogy kérdezzek, aki nem tud vagy nem akar válaszolni az minek ír?

Szal légyszi csak a témában írjatok, vagy aki hasonló helyzetben van.

2010. nov. 28. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:

J válasza


Nem hívott pedig megigérte, na és lehet más dolga volt, veled van, tehát szeret. Ha nem lessz veled írj a hogy szerezzem vissza kategoriába, addig meg ne törödj jelentéktelen dolgokkal élvezd a veletöltött időt.

2010. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 28. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet, csak kb. 100-szor rosszabb...nálunk is így kezdődött, csak hiába hívtam nem vette föl...azóta csak tovább bonyolódott a helyzet..most várok, mert tudom, hogy idő kell neki. Holnap lesz 1 hete h nem találkoztunk. És nagyon rossz az a tudat, hogy lehet, hogy nem fog visszajönni hozzám.

Nagyon fontos az őszinteség, szerintem az fontosabb mint maga az érzés, amit a másik iránt érzel. Erről mindenképp beszélj vele.

Sok sikert!:*

2010. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ti veszekedtetek? és mindenről tudtatok beszélni előtte, és régebben gyakrabban hívott? és nem találkoztatok, és egy hete nem is beszéltetek telefonon, és ha hívod egy hete fel se vette?

azért ilyet az én párom nem csinál, mindig monja h jönne hozzám, vagy menjek én hozzá

meg előre beszél arról hogy gondolkodik milyen karácsonyi ajándékkal lepjen meg, meg mondja hogy szeretne magának játékot venni, és hogy játszunk együtt, meg hogy a pénz amit félretesz azt nekem adja és vigyázzak rá

meg h szilveszterkor főzzünk együtt

2010. nov. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!