Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennetek ugy nyaralni hogy...

Elmennetek ugy nyaralni hogy otthon hagynatok negy-illetve masfel eves gyermeketeket? (A kor nem lenyeges ennyi idosek a gyerekek akikrol szo van)

Figyelt kérdés
Nem rolam van szo,ferjem munkahelyen vitatema volt,az egyik kollegank elutazott Kretara a felesegevel,otthon hagyva a ket gyerkocot...Nekem is ketto van,egy ket eves es egy tizenharom eves,van veluk eleg gond,a nagyobbik kamaszodik a kicsi dackorszakat eli de semmi penzert nem mennek el nyaralni nelkuluk.
2011. jún. 7. 15:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Az nem is lenne igazi nyaralás nekünk.
2011. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekek előtt nagy utazók voltunk. Gondoltam idén nyáron menjünk el Olaszországba ketten. Aztán rájöttem, hogy kb. percenként telefonálnék mi van velük. Nem bírnám ki.

Amúgy én is ismerek ilyen párocskát, akiknél gyerek minden hétvégén mamánál volt, értsd szombat-vasárnap, meg ide megyünk meg oda megyünk ketten csak gyerekkel nem.

Egészségükre ha bírtak jól szórakozni, pedig hidd el én elég laza vagyok, de valahogy ez nem megy...

(Amúgy úgy tudom most ez a párocska válófélben vannak.)

2011. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Igen, elmegyünk. Legközelebb a hónap végén úgy, hogy két éjszakát leszünk távol. Majdnem kettő és és közel 4 évesek a lányink.

Nekünk nagyon fontos a kapcsolatunk szempontjából, hogy kettesben is legyünk, gyerekek nélkül, és töltődjünk. Szuper nagyszülők vannak, így ez lehetséges is. Hetente egyszer délután kb. 3 órára kettesben vagyunk, és évente 2x ez a két-három nap kikapcsolódás.

Nagyon jót tesz nekünk, és a gyerekeknek is. Ettől nem szeretjük őket kevésbé.

Ők is tanulják az önállóságot, mellette nagyi szuperül "kényezteti őket", és nagyon szeretem, ahogy a nyakunkba csimpaszkodnak, amikor haza érünk. :o)


Az hozzá tartozik, hogy a nagyot 2,5 évesen hagytuk először otthon, a picit meg a naggyal együtt amikor 19 hónapos volt. Pedig még szopizott is akkoriban, de ez sem volt gond, mert amikor haza értünk, akkor folytatta szépen.


Picit az az érzésem, hogy Neked a Kréta fáj, de ne legyen igazam...

Nekünk sincs pénzünk, általában valamilyen egyházi jellegű szállásra megyünk, mert panzióra nem futná, és csak20-30 km-re otthonról, de ez nem számít.

2011. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Van aki így gondolja van aki úgy. Nem biztos hogy az egyik anya jobb mint a másik. Minden gyerek más. Van aki bírja a húzzák vonják van aki nem és megkeseríti a nyaralást és az egész egy pénzkidobás. Ha nagyiéknál jól érzik magukat akkor mi a baj? A tengerparton 2 eleven gyerek úgy sem marad a napernyő alatt és akkor mi értelme az egésznek ha az apartmanba ülnek?

Próbáljatok már meg nem ítélkezni mint hanem végiggondolni dolgokat...

2011. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A fiam kb.ot eves volt amikor nelkule mentunk szilveszterezni(nem nagy buli volt hanem csaladban,ferjem ket testverevel es csaladjukkal,lett volna hova lefektetni stb.)Az volt eletem legrosszabb szilvesztere...:(
2011. jún. 7. 15:17
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Mi megyünk, igaz, csak a Balcsihoz és csak 3 éjszakára, de gyerek nélkül. A nagyi lesz vele, addig idejön hozzánk. Imádják egymást és nagyon jó kezekben lesz, anyuban jobban bízom, mint magamban. Ettől egy pillanatig nem érzem szarul magam, nem szeretem kevésbé a gyerekemet, egyszerűen azt gondolom, hogy nem kizárólag anya vagyok, hanem feleség és társ is, egy kapcsolatban pedig szükség van a kettesben töltött időre is.
2011. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Maximálisan osztom az előző véleményét.....
2011. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2011. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Igen!Két kisfiúnk van,egy mindjárt 3 éves és egy 7 hónapos,és tervben van hogy a jövő nyáron elmegyünk kettesben(IS)valahová,mert bár eddig nem éreztünk rá vágyat,imádjuk hogy négy tagú család lettünk,imádunk együtt menni,együtt lenni,de nagyon vágyunk egy romantikus "ágybólkinemkelős",felnőtt-témájú(most :) programra gondoltam) kikapcsolódásra szerelmes hétre! :) (órácskák,fél napok azért vannak)Főként azért mert remek,fiatalos lendületű és gondolkozású nagyszülők vannak,ahol imádnak lenni a gyerekek,tehát nem végig paráznám azt a pár napot hogy mi van a gyerekekkel hanem tényleg feltöltődnénk,pihennénk!
2011. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nézd,mi sem vagyunk egyformák,a gyerekek se.Van akinek nagyon fontos hogy kettesben is legyenek és ezzel maximálisan egyet is értek,van aki viszont csak a családdal megy,de annak is lehet több oka is,mint ahogy te is írtad hogy nem tudnál nélkülük menni,van aki viszont menne,de nem tudja kire bízni őket.A magam részéről én talán egy éjszakát tudnék eltölteni nélküle de ahhoz nagyon jó vigyázó kéne az meg nincs sajnos.
2011. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!