Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik a vérvétel egy...

Hogyan zajlik a vérvétel egy 2 évesnél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Nálunk úgy volt, hogy bementünk. Apuka ölébe ültették, és úgy kellett tartani az ölében, hogy közben az egyik karját lefogta. A másik karját meg nekem kellett lefogni, amiből vért vettek. Gyorsan ment, nagyon ügyes volt a nagyfiú, egy perc volt az egész.
2011. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!! én egyedül viszem, Apa dolgozik. remélem, egyből "találnak" vénát és nem kell szúrogatni... még egyszer köszönöm!!
2011. márc. 7. 08:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy segítenek majd lefogni. Nekünk is segítettek volna, de mondtam, hogy szerintem jobb lenne ha én fognám a karját.
2011. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Satu.Gyerek ölben.Térdeddel lábak lefog.Egyik kézzel test lefog, hozzászorít kar, amelyikből nem vesznek vért.Másik kézzel fogod a másik karját.És sírtok mindketten.Múlt hónapban csináltuk.
2011. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
... huh, igyekszek felkészülni akkor!! enni-inni nem adhatok Neki előtte??
2011. márc. 7. 10:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehetett.
2011. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az én fiam mindent evett ivott előtte. Nem is tudtuk, hogy vérvétel lesz neki, hirtelen jött. Odamentünk az orvoshoz és ott derült ki, hogy kéne egy vérkép, és átküldött a laborba.
2011. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, nekünk orrmandula műtét miatt lesz, szerintem akkor nem ehet. sajnos elfelejtettem megkérdezni, de majd felhívom a védőnőnket!! köszönöm mindenkinek!!
2011. márc. 7. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Orrmandula műtétje lesz?? Ezt nem értem, mi is orrmandula ügyben voltunk vérvételen. De nekünk azt mondták, hogy három éves kor alatt nem csinálnak ilyet. Ezért küldött el a gégész vérvételre, hogy rájöjjön mitől is van hatalmasra duzzadva az orrmandulája hónapok óta, hátha addig az okot tudjuk kezelni.


-első-

2011. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, nekünk is mondta a doktornő, hogy 3 éves kor alatt csak nagyon indokolt esetben végeznek ilyen műtétet. nos a fiamnál két oldali hallásvesztést diagnosztizáltak és a hallás görbéje egyenes... valamint 4 lázgörcsön vagyunk túl és a folyamatos fül gyulladás okozta a lázat valószínűleg. elég sokat várunk ettől a műtéttől, mert ha csak már langyos a fejecskéje össze rándul a gyomrom az idegtől!!
2011. márc. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!