Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kölcsönkapott babaruhákat...

A kölcsönkapott babaruhákat vissza kell adni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez attól függ,hogy aki adja,az visszakéri-e vagy sem.:-)

2009. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát... Ha "kölcsön" adta, akkor igen.

Mi egyébként a nővéremmel osztozkodunk, a kisfiam megkapta a kislánya ruháit (hála az égnek a nővérem már akkor gondolt ránk, s nem csak rózsaszínűeket vásárolt), s most én tettem félre az ördögfiókáét, hátha jön a nővéreméknél a második. Addig meg anyukámék őrzik őket.

2009. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a kérdésre egyértelmű a válasz, hogy IGEN vissza kell adni, vagy ha nem akarod akkor adsz helyette valamit pénzt, vagy csekélységet!

2009. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönkapott, akkor ige, ha kapott, akkor nem. Persze lehet, hogy épp nálam megy tönkre... ez benne van, ezt mindenki tudja és bekalkulálja amikor kölcsönad valamit...

Én is kaptam kölcsön, adok is, és előre jelzem, hogy kérem vissza (hisz reméljük, lesz tesó)

2009. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha, jogos a kérdés, hogy kapott vagy kölcsönkapott. És azt honnan tudom hogy melyik? Azt szokták mondani hogy kérem vissza? Vagy egyszerűen csak kérdezzek rá?
2009. aug. 19. 15:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként unokatesóm és barátnőm adta a ruhákat.
2009. aug. 19. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,kérdezz rá!Mert ha kölcsön kapott,akkor evidens,h vissza kell adni.
2009. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!