Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen villát vettetek először...

Milyen villát vettetek először a babátoknak, amivel ő próbálkozott enni? Én olyan szerencsétleneket látok mindenhol.

Figyelt kérdés

Szeretnék villát adni a fiam kezébe, úgy tudom hamarabb tudnak villával enni, mint kanállal, de eddig ahol néztem (tesco, auchan, kaisers) csupa idétlen villát láttam. Vagy tudja ezeket használni a gyerek, és csak én tartom használhatatlannak őket?

Tudnátok használható evőeszközöket linkelni? Vagy csak képet feltölteni, hogy milyet használtok ti, milyen fajta az, amivel tényleg tud enni egy kisgyerek!

Köszi előre is!


2011. márc. 7. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Kisfiam ezt a kettőt nagyon szereti (Tupperes kanál és villa), meg most vettem neki Ikeásat, azzal is ügyeskedik: [link]

17 hónapos

2011. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy azt fogjátok mondani hogy hülyeség de én nem vettem külön villát neki. Gyönyörűen eszik a süteményes villával. Nem engedem hogy hadonásszon vele és csak ülve ehet így nem gondolom hogy megszúrná magát vele. Persze mellette vagyok mikor eszik.
2011. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, és lemaradt, hogy 15 hónapos.
2011. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első, ha még visszanézed a kérdést!


Lehet valahol boltban kapni ezeket a Tupper evőeszközöket (lehetőleg Bp.)? Mert neten csak online rendelhetőt találtam, ahonnan majdnem annyiért szállítanák ki, mint amibe a szett kerül...

2011. márc. 16. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szerencsétlennek találtam őket,de vettünk egy szettet,amiből még a kanál is mély volt akkor,mikor vettük,így a szett majdnem hogy új.Ma már el sem fogadja a műanyag kanalat a lányom.És a fémkanálból a kicsit se.Egyedül eszik szinte mindent kanállal és villával is.Villából se jó a kicsi.Azzal eszik,amivel mi is.Én sem hagyom hadonászni és csak akkor ehet a villával,ha mellette ülök.Nem szokott gond lenni belőle.


14 hónapos kislány anyukája

2011. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen hajlított villánk, meg kanalunk van!

A kanalat nem használja, nem szereti, de a villát igen és ezzel nagyon ügyesen eszik.


Én is frászt kaptam ettől, nem is a villa miatt vettem meg a készletet hanem a tányér miatt (nem pont ez a készlet, csak az evőeszköz ilyen).De ha már van kipróbáljuk alapon oda adtam neki, és kellemesen csalódtam.

1,5 évesen kapta

2011. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 hónapos símán eszik a sütis villával, és kiskanállal. Rengeteg tipus kaptunk, de egyik sem volt jó. Felesleges venni! A műanyagot úgy sem tudja beleszurni a dolgokba, legalábbis az enyémnek nem jött be.
2011. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zwilling babavilla - Tescoban most pontokért még vásárolható 1 készlet 2000Ft (4 evőeszköz).
2011. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ikea-s villa a legjobb. 18 db-os készletben van 6 kanál,6 kés meg 6 villa párszáz forintért,és nagyon szuperek!
2011. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi a Vasedényben vettünk Tramontina evőeszköz-készletet, és a villája pont olyan mint egy sütis kisvilla. Az én 15 hónaposom is imád vele enni.

Mi is csak etetőszékben ülve, felnőtt mellett etetjük.

Az ilyen-olyan kanyargó, dög vastag fogantyús villáktól én is rosszul vagyok.

2011. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!