Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hósan Ülni akar? Nektek...

4 hósan Ülni akar? Nektek mikor próbálkozott a felüléssel?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz 4 hós a babaám és 2-3 napja rájött hogy felbírja magát húzni majd nem felül olyan mint ha hasizom gyakorlatokat csinálna és napról napra ügyesebb,

és bele kapaszkodik a kiságyon lévő játékába,

és úgy huzza magát hihietelen ügyi:)

tényleg nem sokk kel hogy üljön

egy sajtkukac..


2010. jan. 19. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez igen!Bár kicsit tényleg korán kezdi,de állítólag amit maguktól csinálnak,az nem árt.

A lányom 5 hós,de jelt sem mutatja,hogy ülni szeretne.Inkább kúszna.Mindig hason van.

2010. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is próbálkozott ennyi idősen, aztán rájött, hogy ha beleakasztja a lábát a pihenőszék tálcájába, minden gond nélkül fel is tud ülni. 5 hónaposan így ült fel és meg tudta magát tartani pár percig, aztán persze egyre tovább.
2010. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos kislányom pár napja ugyan ezt csinálja! Egyfolytában erőlködik ha kézben van. :)
2010. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 5 honapos mult es o is mar 4 honapos kora elott elkezde. Ugyanazt csinalja mint a te babad, Csak mostmar ha odatartom az ujjam neki, akkor szepen felhuzza magat es ul par pasodpercig, mert tovabb nem hagyom.
2010. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálta, mire rájöttünk, h nem ülni akar, hanem felfedezte, h van lábfeje és azt akarta megfogni. Nem lehet h nálatok is ez van?
2010. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta, de hasizomból nem bírt felülni. 4 hónaposan már stabilan ült, de magától nem ült fel. végül 7 hónaposan jött rá a technikára, hogy hogyan kell oldalról felülni.
2010. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nekem is ha odaaom a kezemet felhuzza magát, és rendesen ül de én se hagyom csak 1-2 másodpercig.utána vissza fekszik és megint próbálkozik ha nincs ott a kezem akkor keres valamit amibe belecsimpaszkodik,játék vagy a rácsédőbe kapaszkodva gyakorol és nem unja meg.

kiváncsi leszek mikor fog felülni

2010. jan. 19. 10:36
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már azon nevetünk hogy kocka hasa lesz annyit felülésezik:P
2010. jan. 19. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:
az én fiam három hónapos és már most fel akar ülni. Én is csak csodálkozom.
2010. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!