Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ült és evett etetőszékb...

Meddig ült és evett etetőszékben? Mikortól ültettétek a nagy asztalhoz? Mit raktatok alá hogy felérje? Együtt ettetek vagy külön külön? Meddig?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Asztalra csatolhatós etetőszékünk van, kezdettől együtt ettek gyermekeim a családdal. (Persze ha volt nekik plusz étkezés, akkor egyedül, de reggeli-ebéd-vacsora rögtön együtt ment.)

Nagyobb lányom 2 évesen ült át a felnőtt székre, semmit nem tettünk alá, pici lányom 15 hónapos korától dupla székpárnával ül a felnőtt széken.

2011. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam 15 hónapos, ha a mamánál vagyunk akkor már széken ül egyedül egy nagy párnán, de itthon mindig bekéredzkedik az etetőszékébe. Rajta van a tálcája is azon eszik, de oda van tolva az ebédlőasztalhoz és mindig együtt eszünk.
2011. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél mekkora az asztal??? :-)

5 éves lányom még nehezen éri fel az asztal, de alátét-hegyekkel már kb. 3 éves korától az asztalnál eszik. 2 éves tesói még etetőszékben.

2011. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen asztalunk van:

[link] (bár nem ennyiért vettük, már sok éves... :o)

És ilyen állapotban eszünk négyen az asztalnál, mert kicsi a hely... :o)

első

2011. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekünk szétszedhetős etetőszékünk van ki be mászik és attól félek akkor is megteszi amikor nem vagyok ott és ezért szétszedtem,féltem hogy elborul vele.így most rajzolhat rajta,és odaültettem az asztalhoz,még nem eszik teljesen egyedül hamarosan két éves lesz,de csomó párnát tettem alá mert nagyon magas az asztal.így hogy nem eszik teljesen egyedül én eléggé nyugtalanul eszek mert kéri hogy én is etessem meg ő is kanalaz közben.
2011. márc. 7. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nem sokáig. Eleve olyan etetőszéket vettünk, amit a székre lehet kötni, van egy tálcája. Szóval, a székkel együtt toltuk az asztalhoz. Emelhető az ülés magassága, így amikor levettük a tálcát előle és anélkül toltuk az asztalhoz, megemeltük az ülőrészt, hogy kényelmesen felérje. Épp ma 15 hónapos és ha jól emlékszem, 10-11 hónap körül már a tálca nélkül ült az asztalnál és lelkesen mutogatta, hogy mit adjunk neki.

Ilyen etetőszékünk van, csak kicsit olcsóbban vettem még tavaly: [link]

2011. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Elfelejtettem írni, hogy mivel hordozható, nagyon praktikus, így ha vendégségbe megyünk, oda is visszük.
2011. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!