Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babát másnak is...

9 hónapos babát másnak is nehéz etetőszékben etetni? , állandóan mással foglalkozik miközben én etetném kanállal.

Figyelt kérdés
össze vissza forog, csapkod kezeivel!!! valami trükk rá, hogy könnyebb legyen vagy csak türelem játék??
2011. okt. 13. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj a kezébe valamit amivel lekötöd
2011. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bogyo110 ***** válasza:
nehéz ? Az nem kifejezés esküszöm nektek 4 hónaposan szebben megtudtam etetni mint most igaz mi még csak 8 hósak multunk de ugyan az a helyzet !Én probáltam már másik kanalat adni a kezébe de akkor meg a saját kanalamat nemtudtam a szájába tenni!azt monta a védőnéni hogy ez türelem játék!Ne aggodj nem vagy egyedülezzel a dologgal!
2011. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másodiknak, hát igen 4 hónaposan sokkal könnyebb,,, volt,,, ez most pár napja jött elő de csak egyre durvább lesz sajnos:(

én is hiába adok neki a másik kezébe valamit mert akkor azt a szájába veszi és akkor szintén nem tudom etetni!!!!!!!!!

Nem tom mi a jó megoldás!!

2011. okt. 13. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
8 és fél hónapos kisfiam ugyanezt csinálja, láthatóan nagy élvezettel:) Amíg forgolódik, vagy csapkod a kezeivel, én várok, és amikor tátja a száját a következő falatért, akkor adom oda neki:) Ez tényleg türelem- játék:)
2011. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!