Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hónaposom olyan kis...

A 15 hónaposom olyan kis "vad" sokszor. Ül az etetőszékben és dobál le mindent, közben kiabál. A pelenkázón szinte nem marad fent, kiabál, rugdal, hozzá grimaszol. Ha sétálunk és nem arram megyünk amerre akar, helyben toppog és ordít. Mind ilyenek?

Figyelt kérdés
Tőlünk nem lát sose veszekedést, kiabálást. Mégis egyből ellenkezik még akkor is rámmordul ha csak puszit akarok neki adni. Emellett meg folyton a nyomomban van, mindig el akarja venni ami épp a kezemben van stb.
2011. szept. 17. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha az én lányomról írnál:)))ha valami nem úgy van ahogy szeretné csapkod,szét dobál mindent,toporzékol!Remélem kinövi,kész vagyok tőle:)
2011. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor fedezik fel a világot. Szeretik a fényes és csörgö dolgokat. Nagyon jó dolognak tartják, amikor leesik a bögre tele kakaóval. Összetörik és szétfolyik a konyhakövön. A hangjukat is ebben a korban fedezik fel és próbálgatják.
2011. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megnyugtató, hogy nemcsak az én lányom ilyen :)
2011. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!