Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ult fel babátok, kuszas...

Mikor ult fel babátok, kuszas maszas elott vagy utan? Hany honaposan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fiam 7,5 hónaposan akkor kezdett mászni is.

Lányom 6 hónaposan, ő szintén 7,5 hónaposan kezdett mászni.

2011. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6hónaposan már ült,most 7hós kezd mászni!
2011. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos a fiam, még csak féloldalasan ül, kúszik, illetve kísérletezik a mászással, viszont elkezdett húzódzkodva felállni.
2011. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kislanyom is ma 6 honaposan ult fel, de nem egyenes a hata. Akkor ne engedjem neki? Meg nem kuszik maszik.
2011. márc. 7. 21:07
 5/13 anonim ***** válasza:
ha magától ült fel úgyse tudod megakadályozni. Az enyém 5hósan ült fel és 6,5 volt mikor felállt. Izgultam én is h túl korai, de magától csinálta, és nincs tőle baja
2011. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha magától felült, akkor hagyhatod neki, a lényeg, hogy magától csinálja.
2011. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én fiam 9 hós, már áll, mászik, kapaszkodva sétál...ülni vhogy nem igazán, max ha játszunk az ágyban és állásból lehuppan ülésbe, de egyből mászik hasra. mindíg hason van, úgy is játszik.
2011. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kezdett mászni, rá 10 napra mászásból ült fel.
2011. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4 hónaposan ült fel először. A védőnő le is cseszett, h ne engedjem neki, de nem tudtam lefektetni, mert vagy visszaült vagy üvöltött. Persze a v.nő nem értette meg, de nem zavart, magától csinálta és kész. Ja és a legnagyobb gondja az volt, h nem sorrendbe csinálja, mert első a forgás. Hát az én fiam felcserélte, mert utána kezdett el forogni, de akkor se nagyon, aztán 5.5 hósan elkezdett kúszni, 6 hósan mászott és felállt, most 10 hónapos, 2 hete elindult és erőszeretettel forgolódik, amit eddig is tudott, de most használja helyváltoztatásra is.

Ha fel akar ülni úgy se tudod lekötözni...:)

2011. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell ülnie, de ha nem kúszik, tedd naponta nagyon sokat hasra. Az enyémnél "összezavarodott a mozgásfejlődés". 5,5 hósan stabilan ült, de csak 10 hósan kezdett el kúszni, 2 nap múlva mászni. Azt mondta a gyógytornász, hogy amíg nem mászik nem kellene ülnie.

Egyébként, hogy megnyugodj, kérj egy vizsgálatot.

2011. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!