Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Top Rider SR9800...

Milyen a Top Rider SR9800 illetve a Baby Design Cosmo babakocsi?

Figyelt kérdés
Most szeretnék valami masszív, jól rugózó, megbízható babakocsit venni, de nem találok tapasztalatokat ezekről a termékekről. Esetleg milyen - hasonló paraméterekkel rendelkező - kocsit javasolnátok 40-50 ezer forintos áron?
2009. febr. 19. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is Top Rider-ünk van ugyanaz a tipus amit írtál. Én nagyon szeretem, mert tényleg jó masszív kocsi és kényelmes a kicsinek is. Nekem nagyon fontos volt, hogy teljesen vízszintesen tudjon benne feküdni és, hogy bolygó kereke legyen. Van, hogy inkább lefixálom, mert göröngyösebb úton úgy könnyebb tolni. Most fogjuk márciusban lecserélni a sport részre, mert az is ugye több fokozatban dönthető és 5 hósan még nem ültethetem fel teljesen a babát. Amugy elég tágas a mózeses rész, bár először féltem, hogy gyorsan kinövi majd,de még így is jó, hogy már 70cm hosszú a fiam. Szerintem jó választás, én ajánlom neked!
2009. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem mind a két kocsit. Ha nincs mindenütt sima beton a környéketeken, akkor a kisméretű kerék nem lesz igazán előnyös. Ha kevésbé fontos, hogy a kocsi mennyire nehéz illetve mennyire kicsire csukható össze, akkor nézz szét a Bergon honlapján is.


[link]

2009. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Fontos, hogy nagy kerék legyen (most is nagy kerekűt tolok, ami ráadásul felfújható, csak kölcsönkocsi és vissza akarom adni), illeetve hogy könnyebben tudjam mozgatni. Ezért tűnik jobbnak ez a kompromisszumos kerékmegoldás. Csak attól tartottam, hogy az első kerekek talán nem annyira strapabírók. Szép napot!
2009. febr. 19. 10:13
 4/4 anonim válasza:
Top Rider a király!!!
2009. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!