Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babával mennétek...

8 hónapos babával mennétek fedetlen strandra? 30 fok körüli a víz termál fürdő.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: 30 fokos víz az szerintem nagyon kevés (gondolj csak bele, hogy 37 fokos vízben fürdetsz otthon, a meleg lakásban).

Másrészt: termál vízbe nem viszünk babát - vagy minimum meg kell kérdezni, hogy babát be szabad-e vinni a gyógyvízbe.

2011. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor?? :)) Hát, nem is tudom, szerintem nem...
2011. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Termál gyógyfürdőbe kisbabát?!... 8-O

Még 10-12 éves gyerekeimet sem vinném ilyen medencébe!!!!

A termál gyógyfürdő nem kisbabáknak és gyerekeknek való!

(Ki is írják nagy betűkkel!)

2011. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor nem én gondoltam rosszul... Hülyének voltam nézve, de más is osztja a véleményem ennek örülök, már majdnem kezdtem elbizonytalanodni...
2011. márc. 7. 22:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fedett lenne, még talán, de nem a vízbe, fedetlen fürdőbe ilyenkor, biztosan nem, meg főleg, hogy agyhártya gyulladás és influenza járvány van, meg én 1 év alatti babát nem is vinnék fürdőbe, sok mindent össze tud szedni, ha már egy valaki beteg és úgy megy bele a vízbe!
2011. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
termálba be sem engedik
2011. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Amúgy a termálvíz bacik melegágya, és rengetegen bele is pisilnek, idősek és fiatalok is, mert lusták kijönni a jó meleg vízből.
2011. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Termálvízben nem lehet babát vinni, anno a 2,5 éves fiamat nem engedték be Hajdúszoboszlón a termálvízbe.
2011. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányok! A termál víz nem egyenlő a gyógyvízzel!A gyógyba tényleg nem szabad bevinni,de oda még én sem mennék be.



Termálvíz

A meghatározott hőfoknál melegebb, a föld mélyéből feltörő vagy mesterségesen felhozott vizeket nevezik termálvíznek. Ez az érték Európában 20 °C. Magyarországon tekintettel a kedvező geológiai adottságokra azok a vizek minősülnek termálvíznek, amelyeknek hőmérséklete eléri, vagy meghaladja a 30 °C-ot.

2011. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

A kérdésre nem válaszoltam:)

Ilyen időben én szabadtéribe nem vinném még a 13 hósomat sem. Inkább vmi bentit nézzetek.

2011. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!