Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 62-es illetve a 68-as ruhák...

A 62-es illetve a 68-as ruhák meddig jok a babára? Ugy értem hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektől függ. Én úgy számolom, h most 60 cm a lányom (4 hós), a 62-es ruhákat hordjuk. Havonta kb 2 cm-t nőnek a babák átlagosan, szóval kb 6 hós lesz, mire kell a 68-as.

Bár az én kicsim 53 cm volt, amikor született és ebben benne volt a "csúcsa" is a fejecskéjén, ami természetesen pár nap alatt visszahúzódott.

2009. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 8 hetes, most 54 cm és 4630 gramm. Van olyan ruhája, amiben ez áll, hogy 62-es, lassan pici már rá. Attól is függ szerintem, hogy az a ruha talprészes-e, milyen boltban vettük, összement-e esetleg picit az első mosáskor. Ezt így elég nehéz megjósolni. Vannak ruháim, amit egymás mellé teszek, mindkettőre pl. 74-es van írva, látható a különbség mégis köztük.
2009. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én kisfiam ma 4 hónapos és mi 68as cuccokat hordunk, de vannak olyan márkák amiből már 74es kell.:)
2009. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok ismét.

Igen, igaza van az utánam válaszolónak, nekünk is volt Tesco-s bodynk, amin 62-es volt, de újszülöttként hordtuk. Változó a számozás és a tényleges méret a különböző gyártóknál, össze kell hasonlítgatni őket!

2009. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi elég picik vagyunk, most vagyunk 7,5 hósak és a 68as ruhák nagy része még jó rá (70cm a kisfiam amúgy). De lasssan jön a kövi méret...
2009. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg babafüggő, az én kislányom 2 hónapos és 66 centi, tehát a 68-as ruhákat hordjuk.
2009. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valtozo. Ha azert kerdezed, mert elore szeretnel venni neki, akkor szerintem ne sokat vegyel es ha megszuletik a baba, akkor majd meglatod, hogy milyen utemben no.

En alig vettem ruhat, de rengeteget kaptam es olyan gyorsan no a fiam, hogy egy reszet mar ra sem tudtam adni, sok pedig csak nehany alkalommal volt rajta. Ha ezekert penzt adtam volna, akkor most szidnam magam...

Ho vegen lesz harom honapos es az en fiam mar most 68 centi, 55 cm-rel szuletett. 56-os ruhank alig volt, nem is hasznaltuk oket, 62-es is kb egy honapos koraig volt jo ra, azota 68-ast hordunk, de mar eloszedtem es kimostam nehany 74-est is, mert mar kenyelmesebb raadni.

De rengeteg elteres van a kulonbozo markak meretei kozott, mert volt olyan 68-as rugi, amit mar regen nem tudtam raadni, ugyanakkor meg van olyan talp nelkuli kerteszgatya, amit meg most is hordunk, pedig hivatalos meretezes szerin 5,1 kg-ig jo (hossz nincs hozza irva), a fiam meg mar 7,5 kg.

2009. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!