Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos 16 fogú kicsinek...

15 hónapos 16 fogú kicsinek elektromos vagy sima fogkefe jobb? Illetve melyik fogkrém?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne elektromos fogkefe egy babának ? Persze fontos a fogápolás, de ez szerintem túlzás. Én valami gyógynövényes gyerekfogkrémet fogok adni a kicsiknek, ha eljön az ideje.
2011. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért ajánlották többen, mert úgy igazából nem hagyja, hogy alaposan megmossuk a fogait. Így meg mivel az elektromosnál kis túlzással elég csak a fogához tenni és már sikálja is. Nem kell annyit előre-hátra mozgatni a fogkeféjét és vele együtt a pici kezét, mert közben szorítja a fogkefe nyelét.
2011. aug. 28. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem túlzás az elektromos fogkefe.

A lepedék 50-60%-át szedi le a sima, az elektromos 90-et, ha jól van használva. Ezt fogorvosok mondják.

Én azt fogok venni, ha már több foga lesz

2011. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az elektromos sokkal jobb. A fogkrém választásra pedig a fogorvos nekem azt mondta, hogy mindegy milyen, nem a márka a fontos. Valami babáknak valót vegyél, ne a legolcsóbbat pl. tescós de az ismert márkák közül sztem bármit megvehetsz:)
2011. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2011. szept. 14. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!