Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény illetve ötleteket...

Vélemény illetve ötleteket várok,15 hónapos baba járókában való altatása?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat forog éjszaka, és a kiságya szélességre kicsi, így mindig felkel, ez legalább 4-5 alkalom/ éjsza, ha közöttünk alszik akkor nagy a helye, és végig alussza az éjszakát, de ezt nem szeretnénk, így tegnap beraktam egy paplant a járókájába, beraktam a légzésfigyelőt is, és ott aludt egész éjszaka, végig tudta aludni az éjszakát. A járóka fa 120*120cm-es így könnyen elfért, de tudom ez nem végleges megoldás, mert télen hideg, mert közel van a földhöz, és nem matrac van benne. Rendes ágyba egyedül nem merem még berakni, mert félek leesne éjszaka, mivel sokat forog, ötleteket várok.
2011. szept. 1. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál leesésgátlós gyerekágyra? A fiam is sokat forgolódik éjjel, nálunk ez volt a megoldás. 14 hónaposan kapta meg. Megtanítottuk, hogyan kell lemászni róla, az első pár éjszaka plédekkel körülbástyáztam az ágy körül, de egyszer sem esett le.
2011. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a leesésgátlós ágyat javaslom. Nemsokára úgyis vennetek kellene neki, a te kisfiad előbb igényli. Az én fiam 12 hónapos és körbemocorogja a kiságyat, aztán valamelyik sarokba beragad és üvöltve ébred. Most lehet azt mondod hülye vagyok, de már én is gondoltam ágyra neki, mert a nagyágyról gond nélkül lemászik már. egyszerűen a mi gyerkőcünknek nagyobb a helyigénye.
2011. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, unokatesóm hasonló cipőben járt, ő matracot vett és azon alszik a gyermek. Ha legurulna max. 10 cm nem lesz semmi baja, illetve nem is lett már 1 éve azon alszik és tökéletesen bevállt.
2011. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs ötletem, de én nem altatnám járókába, valami mást kellene kitalálni.
2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!