Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom ma 5 honapos. Napi...

Kislányom ma 5 honapos. Napi 4-5 ször eszik tápszert. Azt mondta a védönö h tizoraira gyümölcs ebédre meg fözeléket adjak neki. uzsi meg vacsi tápszer? De akkor hogy jön ki a 4-5 kajcsi? Ti hogy csináljátok,?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
És mennyit adjak neki,?eddig az izek kostolgatásával50g evett.most mennyivel növeljem?Mennyi az az adag amivel kibirja a következö kajcsit?
2009. febr. 19. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajna ezt ki kell tapasztali. Ennyi idősen az én lánykám reggel tejet evett (fejtem neki) délelőtt gyümi, ebédre főzi, délután tejcsi, vagy tejpép, este tejcsi. Eleinte elég volt neki fél üveg gyümi vagy főzi, később megjött az étvágya és megette az egészet. Annyit adj neki, amennyit szívesen megeszik, és majd meglátod meddig elég.

Sok sikert.

2009. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A kislányom hétfőn tölti az 5. hónapot a következőképpen eszik:


reggeli: tápszer

tízórai: gyümölcs (friss, vagy bébiétel)

ebéd: főzelék

uzsonna: tejpép

vacsora: tápszer


Bébiételből most már megeszik egy egészet, így már azzal kiváltunk 1-1 étkezést.

Nem tudom a te kislányod eszik-e már gyümit, főzit, ha nem, akkor még nem fog kiváltani egy étkezést.


A szokatásnál úgy csináld, hogy egészítsd ki tápszerrel. Mondjuk megeszik 50 ml gyümit, akkor egy fél óra múlva (azért ne közvetlen, nehogy megcsikarja a pociját) adjál még neki 100 ml tápszert.


Remélem tudtam segíteni!


Boldog babázást!


majden 5 hós kislány anyukája

2009. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyümi magában nem vált ki egy teljes étkezést. Keverheted pl.tejpéppel, és akkor laktatóbb. Az én kisfiamnak (6 hós lesz) elég tízóraira a gyümi magában, nem keverem semmivel, csak utána megitatom, mert nagyon szomjas tőle. Reggel 8-kor tápi, 11-kor gyümi és víz/tea, 13-kor vagy főzi vagy tejpép, 17-kor tápi és 19:30-kor tápi. Persze ez csúszhat is, de így kijön az 5 kajcsi.
2009. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2009. febr. 19. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziam

Mi már 5.5hónaposak vagyunk(kisfiú).Napoi 5 étkezés van álltalában,reggeli tápi,ebéd főzelék,du.tápi,este 6körül tejpép+gyümi,fürdés után vacsi az megint tápi(amennyit megeszik),aztán alszik reggelig:).Aztán kezdjük előröl:).

2009. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!