Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig evett így...

Hány hónapos korig evett így a babátok? Hogy változott utánna? Reggel, este tápszer, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna gyümölcs vagy tejpép.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos koráig, utánna beiktattam a reggelit, 6- kor kel megissza a tápot, 8 kor kenyér valamivel vagy pèksüti, és vacsi 7- kor kenyér valamivel majd lefekvés előtt 8 körül tápszer.
2010. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én csajom még mindig így eszik,pedig 16 hós. Kérdeztem a gyerekorvost, szerinte ha elfogadja a tápszert napi 2szer, az jó, örüljünk neki, annyit tett hozzá, h. szerinte napi 2szer kapjon húst is a kajcsiba (délben és délután). A védőnőnk szerint elég az ebédbe a husi. Most kezdtük a bölcsit, ott is 1szer van csak husi, délben.
2010. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kisfiam, és még mindig ilyeneket eszik. Egy lépés van, ami több: vacsora van pluszban az elalvós tápszer előtt. Ez 9 hónapos kora óta. És persze napközben már próbáljuk variálni neki felnőttes kajákkal, de még nem vevő rájuk.
2010. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!