Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rezzen össze a babám?

Miért rezzen össze a babám?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom,és olyan sokszor megijed, ha pl.bemegyünk a szobájába. Eddig még soha nem csinált ilyet. Mit csináljak,hogy ne ijedezzen?
2009. febr. 19. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Kineziológus sokat segíthet!Lehet,hogy a terhességed alatt megijedt valamitől, vagy szülés közben érte valami sokkoló dolog!
2009. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ez most jött ki 5 hónaposan???
2009. febr. 19. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Van,akinél 30 évesen jön ki!Próbáljátok ki,nem veszthettek vele semmit, de szerintem meg lesz az eredménye!
2009. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mikor belépsz a szobába, szólj hozzá, hogy legyen ideje "beazonosítani". már mindenfelé nézeget, lehet, hogy éppen bele van merülve valamilyen tárgy "tanulmányozásába", és hirtelen ott vagy mellette, persze, hogy összerezzen. gondolj bele, te is megijedsz, ha egyik pillanatról a másikra áll melletted valaki. Nálunk is előfordul. Olyan is volt, hogy a kiságy mellett megálltam, ébren volt, szóltam hozzá, és elsírta magát ijedtében. Aztán egy fél perc múlva semmi gond nem volt. Rájött, hogy én vagyok, és már nevetett. Ha nálatok is elmúlik a hirtelen félelem, szerintem nincs olyan gond, hogy orvoshoz fuss vele. Azért kérdezz rá a dokitoknál, az a biztos, de én nem rohannék vele fejvesztve semmilyen orvoshoz!
2009. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kineziológus nem orvos!:S
2009. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!