Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik napod 6 hónapos...

Hogyan telik napod 6 hónapos babáddal?

Figyelt kérdés
Miket eszik már ?
2011. márc. 9. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a kislányom.Kicsit korábban kezdtük a hozzátáplálást, mert kevesebb már a tejem, és alig-alig hízott az elmúlt 2 hónapban! :( Reggel 6-kor kel, szopik.Régebben visszaaludt, újabban már nem.Gőgicsél korán reggel, és játszani akar.Játszunk, picit megtornáztatom, szopik úgy fél 9 körül, és alszik fél-egy órát. Felébred, játék, mondókázás, mese olvasás stb.Tejpépet eszik, szopik, és megyünk sétálni.Persze nem mindig délelőtt, az időjárástól is függ.Legközelebb főzeléket kap ( sütőtök, krumpli) bébiételben, mert nem nagyon van időm neki főzni, és szopik rá.Megint ébren van, játszunk, elalszik.Délután gyümölcs(alma, őszibarack stb)+anyatej. Hazajön a férjem, akkor ő babázik.Van, hogy én elmegyek vásárolni.Fürdetés előtt még alszik egyszer-kétszer.Este 7-kor fürdetés, utána már csak szoptatás.Fél 8-kor alszik.Hajnal 4 körül felébred, de csak a cumiért nyöszörög.6-kor kér enni először.
2011. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekünk is hasonlóan telik a napunk , csak mi délelőtt eszünk gyümit,délután tejpépet. :)

17-én lesz 6 hónapos a kislányom

2011. márc. 9. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 21-én:)) Csak pár nap van köztük!
2011. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!