Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született valakinek a babája...

Született valakinek a babája hugyúti gyulladással/fertőzéssel?

Figyelt kérdés
Meddig kezelték,visszajött utána a gyulladás,kapott antibiotikumot?
2011. márc. 9. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem

vénásan 10 napig zinacef-et kapott naponta kétszer, igy 2 hetet töltöttünk kórházban, mert persze pont aznap jött meg a vizelet tenyészet eredménye mikor haza jöhettünk volna...

1 hónap múlva kellett az antsz-hez vizelet mintát bevinni ellenőrzés céljából, de szerencsére nega lett

nálatok mi a gond?

2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amikor haza hoztuk rá pár napra belázasodott.Elvittük orvoshoz,Ő egyből gondolta,hogy ez lehet a gond.Írt fel cerax babyt.Másnap vittük a kicsit vissza és pisit is,az tele volt vesehámsejtekkel.Harmadnap megint vittük,akkor már kevesebb volt benne.Negyedik nap már csak pár darab,egy hét múlva már semmi.Vettek vért a fejéből,csináltak hasi uh-t.Negatív lett mind a kettő.Azóta hetente kell vinni a kicsit és vizeletet is,de mindig negatív.Amit nem értek,hogy miért kell hetente menni annyi beteg közé amikor már semmi baja a kisfiamnak?És már megint vért akar tőle venni a doktornő.6 hetes a kicsi és nagyon félek,hogy összeszed valamit a sok beteg gyerek között.A hónap végén megint visszük ultrahangra.Nektek is ennyit kellett menni?A babád azóta tünetmentes?

Ja és még mindig kapja az antibiotikumot de csak fél adagot,viszont kb még egy hónapig biztos szednie kell.

Köszönöm,hogy írtál!!!!

2011. márc. 9. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálatok nem volt baktérium tenyészet és anélkül kapott antibiot???

Hát nem kis felelőtlenség az orvosra nézve...

Nekem azóta 9 éves a lányom, azon kivül, hogy súlyos immundefektusa lett a sok antibiotikum miatt szerencsére ilyen jellegű baja nincsen :-)

Menjetek vissza és kérj baktérium tenyészetet is!

2011. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Minden papírjára ráírják,hogy vizelet baktérium folyamatban.Ennek ilyen soká jön meg az eredménye?Igen,én is ettől tartok,hogy a sok antibiotikumtól lesz valami baja.

Igazság szerint kezd ez a dokinő az agyamra menni.Nekünk mindig azt mondja,hogy semmi baja a kicsinek,csak ellenőrizni kell sűrűn,mert visszajöhet neki.Ma viszont a szomszédból visszahallottam,hogy azt mondta nekik ,hogy a mi babánk mennyire beteg.:(

2011. márc. 9. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!