Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17. kerületben élő anyukák...

17. kerületben élő anyukák válaszolnátok pár kérdésemre? Bölcsődével kapcsolatos.

Figyelt kérdés

201í dec. 30-án tölti be a lányom a 2. évet, tehát 2012 januárjában kezdené a bölcsit.

Már tavaly nyáron érdeklődtünk, és azt mondták nincs "várólista", egységes beíratkozási időpont, hanem a járatás előtt 4 hónappal lehet beadni a jelentkezést. Ez most komoly? Tényleg így van? És úgy tudom, hogy csak 1 bölcsibe lehet beadni.

Mert ha ez tényleg így van, akkor semmi esély sincs arra, hogy fölvegyék....


2011. márc. 9. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos így van.

Pontosabban 2 lehetőség van:

1. Beadod a jelentkezést májusban (tavaly máj.14-ig kellett), akkor szeptembertől lehet bölcsis, ha lesz hely. De ugye akkor le kell mondanod a gyedet, mert csak úgy veszik be.

2. A kért időpont előtt 4 hónappal lehet beadni leghamarabb (ez esetedben talán augusztus lenne). De ekkor már csak a "maradék" helyekre lehet pályázni, ami viszont NINCS.


Szóval okosat nem tudok mondani....

Talán még a májusi jelentkezési idő a legjobb, de akkor nagyon-nagyon sietni kell, hogy az első jelentkezési napon leadd a papírt, mert érkezési sorrendben kapják a gyerekek a helyet (elvileg).


Mi tavaly május 12-én adtuk le a papírt és 72. helyen lettünk a 60 fős bölcsiben.

Viszont mi időközben elköltöztünk...szerencsére.

2011. márc. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Csak 1 helyre lehet beadni a jelentkezést. Igaz, akkor mondták, hogy a biztonság kedvéért jelöljek meg még sorrendet a többi bölcsi között, hogy még melyik lenne jó, de szerintem ezt marhára nem vették figyelembe.
2011. márc. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. (nem tudsz aludni:))

Így vállaljon az ember gyereket! A sok okos nyavajog, hogy fogy a magyar, mikor alapvető dolgok nincsenek megoldva.

Na, most aztán tényleg nem tudom mi legyen.

2011. márc. 10. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudtam volna aludni, de sajnos dolgoznom kellett :-((


Az egyetlen megoldás, hogy kideríted, idén mikor van a jelentkezési határidő és első nap szaladsz a bölcsibe leadni a papírt. Sajnos persze így előbb kezdi majd a bölcsit, mint ahogy az feltétlenül szükséges lett volna.

Az én kisfiam is decemberi, mi is ebben a cipőben jártunk, csak ugye mi elköltöztünk és itt (VIII.ker.) végül januárban kezdte a bölcsit.

2011. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!