Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-24hónapos kicsik anyukái,...

10-24hónapos kicsik anyukái, válaszolnátok 4 kérdésemre pár szóval? (alvással kapcsolatos)

Figyelt kérdés

légyszi irjátok a végére h mekkor a baba:) előre is köszönöm!!!


1.átalussza a pici az éjszakát v sem,ha igen mikortól?(inni se kel fel meg cumit dugdosni igy értem,vagy ha csak az van de nem kell vele lenni azt is jelezheted)

2.hol alszik a baba?(kiságy,vagy veletek)

3.hogyan altatod el?(leteszed és otthagyod még ébren, elringatod,cicin stb)

4.nappal hányszor alszik,olyankor hol


2011. márc. 30. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1. nem alussza át, sose aludta még eddig át, 1-2 szer biztos kel, ha beteg akkor még gyakrabban is.

2.saját szobájában saját kiságyában.-velünk ugyanis még ennél is rosszabbul aludt.

3.leteszem (amíg szopott előtte szopi aminek a végébe belealudt) de mióta nem szopik csak leteszem kezébe csicsis rongya, ujja a szájában és egyedül elalszik, ezzel nincs gond.

4.nappal 8 hós kora óta egyszer alszik 2 órát. A saját kiságyában a saját szobájában.

Ha úton vagyunk akkor elnyomja az álom a babakocsiban is ugyan de ott nyugtalanul alszik max. fél-1 órát és ha megállok, felébred.

16 hónapos lány.


(hozzátenném van egy bátyja akivel mindent ugyanígy csináltam mégis átalussza az éjjelt 5 hós kora óta).

2011. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 22 hónapos a kisfiam.


1.8 hetes korától átalussza az éjszakát, de azért volt amikor felébred, és ez még a mai napig tart. de leszámítva nagyon jó alvó gyerek.

2.kiságyban alszik, ha közén teszem, akkor csak játszani akar. kisebb korában sem aludt közöttünk.

3.leteszem, és magától elalszik, pici korától fogva.

4.nappal is a kiságyban alszik, és 1x.

2011. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

13 hósom van.


1. Átalussza az éjszakát teljesen kb 3 hónapos kora óta. 6 hós kora körül volt 1 hónap amikor ébredt éjjel 3-kor, az a fogzás miatt volt.

2. Kiságyban alszik, sosem aludt velünk.

3. Este cicizik lefekvés előtt, de nem alszik el rajta, még ébren teszem az ágyba. Napközben magam mellé fektetem, mesét mondok (4-5 perc), utána leteszem a kiságyába, magától alszik el akkor is.

4. Kétszer alszik még egy nap. Délelőtt másfél órát, és délután 1-et. Kiságyában alszik mindig.

2011. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

1. 4 hónapos kora óta ébredés nélkül alszik este 8-tól reggel 8-ig.

2. Soha nem aludt velünk, szerintem nem is tudna, csak bohóckodna.

3. Leteszem ébren, még levetkőzteti az összes babáját, és alszik :)

4. Nappal egyszer alszik, fél 1-től háromig van az ágyában, hogy ez idő alatt mennyi a játék és az alvás nem tudom, mert vagy csendben játszik vagy alszik.


19 hónapos kislány :)

2011. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos a kisfiam, 4. gyerek.

1. Általában átalussza az éjszakát, ha esetleg mégis felébred, iszik pár korty langyos vizet, és alszik tovább.

2. Külön szobában, kiságyban.

3. Letesszük egy tápszeres cumisüveggel, azt megissza, és alszik (ez nemrég van így, kb. 2 hete választotta el megát, addig szopizott).

4. Egyszer alszik délben, a szobájában (kiságyban).

2011. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!