Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszáson milyen pelus kell?

Babaúszáson milyen pelus kell?

Figyelt kérdés

Nálunk nem úszópelust kérnek, hanem csak egy aqua slip-et. De abból kifolyhat minden, nem?

Nálatok hogy volt?


2011. márc. 9. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az aqua slipnek is ugyanaz a lényege, mint az úszópelusnak: kakit megfogja, pisit átengedi. (Már ha egyre gondolunk.) Ilyesmi, nem? : [link]
2011. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen aqua slip!

És a sima úszópelus is simán átengedi a pisit..? Ezt sem tudtam...furcsa valahogy az egész nekem, hogy csak úgy simán pisilhetnek a babák a vízbe.

És ha ez az aqua slip a pisit átengedi, akkor a folyékony kakival mi a helyzet? Akkor azt is, nem?

2011. márc. 9. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, ennek belül olyan műanyagos az anyaga. A totál folyékony, hasmenéses kakit biztosan átengedi, ahogyan a pisit is - ilyen kakijú babával biztosan nem mennék vízbe. (tök mindegy, hogy esetleg fogzástól van-a a hasmenés, inkább kihagynám az úszást, ha vírus, akkor meg pláne).

A szilárdabb kakit megfogja.


És igen, az úszópelus átengedi a vizet kívülről, és a pisit belülről. :)

2011. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na én mostmár teljesen összekavarodtam... Eddig azt hittem, hogy az úszópelus leszigeteli a sima pelust, hogy ne legyen vizes. Aztán az előző válasz alapján, azt hittem, hogy ez csak egy kakifogó. De most rákerestem, és az úszópelusban van vízzáró réteg. Akkor most ez hogyvan??? Bocs, az offért.
2011. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első és második vagyok.


Én Huggies úszópelust vettem kisfiamnak. Azzal mentünk be a vízbe, és mikor kijött, csurom víz volt kívül-belül. Tehát belepisilt, a pisit átengedi, a bőréhez a vizet beengedi, csak a kakit fogja meg - hozzáteszem ezt nem volt szerencsénk tesztelni, kisfiam nem kakilt a vízben töltött idő alatt.

2011. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az egész pici babáknak még teljesen folyékony a kakijuk, nem? 3 hónapos a kisfiam
2011. márc. 9. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak csak hasmenés idején (fogzáskor, és hányós-hasmenős vírusnál) volt teljesen folyékony a kakija. Tény, hogy ő tápszeres is volt, nem csak anyatejes.


Mindenesetre ha a babád kakija alapból totál vízszerű, akkor a helyedben valami atombiztosat találnék ki ilyen esetre, nem egy egyszerű nedvességáteresztő pelust.

2011. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pl mi lehet atombiztos?

A babaúszáson 3-4-5 hónapos babák lesznek, gondolom sokan csak anyatejesek. Így tudja a vezető is, hogy mi a helyzet és mégis aqua slip-et kérnek..

2011. márc. 9. 15:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vennék a helyedben úszópelust, meg ilyen aqua slipet is. Aqua slip alatt a normál úszópelus, kívülről meg ez. Szerinted észre fogják venni, hogy kettő van rajta? Nem. De így kevesebb az esély arra, hogy kakibaleset legyen.
2011. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mozgás közben még a babák sem kakilnak, legalábbis a fiam soha nem kakilt bele az úszópelusba. Emiatt ne aggódj.
2011. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!