Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Földimogyoró, szotyi, baracklé...

Földimogyoró, szotyi, baracklé, joghurt. Melyiket nem szabad enni?

Figyelt kérdés

szopiztatak, melyik tilos?

4 hetes kislány anyucija


2009. febr. 19. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos minden baba máshogy reagál. Az enyémnek semelyiktől nem volt baja. Neked kell kitapasztalnod, hogy mit bír a pici. Először mindig keveset egyél, igyál az ilyen dolgokból, ha nem okoz a babának panaszt, akkor legközelebb többet is ehetsz. Bár szerintem a joghurttól nem lehet baja...persze senki se tudhatja előre.
2009. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En a foldimogyororol annyit olvastam a szoptatasi tajekoztatoban, hogyha volt a csaladotokban valaki, aki allergias volt ra, akkor kerulni kell a szoptatas alatt, mert erosen allergen, amit a gyerek orokolhet, az anyagok meg tejen keresztul atmennek. De ha nincs ilyen szemely a csaladban, akkor kicsi az esely, hogy bajt okozna.

A tobbirol semmit sem irtak, baraklet es joghurtot en ettem, ittam, amikor meg volt tejem es nem okozott bajt, de szerintem ez babafuggo, mert az en fiam nem volt hasfajos, igy barmit ehettem volna.

2009. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a szoptatás végett kérdezed, mert nem egyértelmű a kérdés. Az én babámnak a sok baracklétől nagyon fájt a hasa, a többivel nem volt gond, bár szotyizni nem szoktam
2009. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!