Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól van a babáknak...

Mikortól van a babáknak kemény székletük?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha már kap gyümölcsöt és zöldséget majd, akkor megváltozik?
2011. márc. 9. 17:25
 1/7 szabó kike florez válasza:
19%
mikor keményet sz.rik
2011. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 1,5 hónapos korától van székletprobléma. Ekkortól nem kapott semmi anyatejet. A hozzátáplálás nem segített.

De ha nektek nincs problémátok lehet, hogy nem is lesz. Nem törvényszerű, hogy szorulásos legyen a baba. Persze hozzátáplálásnál figyelni kell az ételekre. Gondolok itt a banánra pl.

2011. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a zöldség-gyümölcs nem hozott forradalmi változást, inkább a szénhidrátok, glutén (keksz, rizs, tészta, kenyérfélék) bevezetése.
2011. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, talán egy, amire a mai napig figyelnem kell: a cékla.
2011. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ugy volt, hogy tul kemény volt a széklete, ekkor azt mondta a dokinéni, hogy több folyadékot adjak a babának, attol lágyul, igyhát szerintem, ha a táplálék tulnyomo részét már nem folyadékban kapja.
2011. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem hozzátáplálni, a sok krumplitól, répától, meg almától, mert először csak ezeket kapta, beleszorult a kaka. Elég horror volt az első 2-3 adag. Utána elkezdtük a védőnő tanácsára a zöldféléket adni neki (spenót, sóska, saláta, stb.), és 1 bébiételnyi adag kajába 1 teáskanál olajat tettem, attól is jobb lesz a helyzet.
2011. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom holnap lesz 2 hetes, de néha olyan keményet kakil, hogy az már nekem fáj. Olyankor borzasztóan sír szegény. Ezért kell minden etetés előtt pár korty kamillateát adnunk neki, mert az lazítja. Amúgy félig anyatejes- félig tápszeres a baba.
2011. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!