Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor van székletük azoknak...

Hányszor van székletük azoknak a babáknak naponta, akik csak 2-3szor szopiznak egy nap és már mellette mást is esznek?

Figyelt kérdés
Mert az én gyerekem (6 hónapos múlt) szinte minden evésnél nyom valamit, csak ébredés után nem és elalvás előtt. 4-5 kaki biztosan van egy nap mostanában... nem baj?
2008. okt. 31. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha nem híg a széklet, akkor nem. 6 hónapos még csak, a gyomrának át kell állnia a nem csak tejcsire. Majd beáll nemsokára. Ha nincs más panasza, akkor nem baj.
2008. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
73%

Az Én babám is hathónapos múlt, és nála is még mindig minden pelenka cserénél van széklete. Addig amíg szopizik és kevésbé szilárd ételt eszik , addig normális , hogy ennyiszer van széklete! Csak arra ügyelj , hogy ne legyen túl híg, mert akkor viszont más problémája van a babának!

PL.: Nálunk most a fogzás miadt hígabb.


Egy 4 gyermekes Anyuka !

2008. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!