Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is beszélget már a 3...

Másnak is beszélget már a 3 hónapos babája? honnan tudom hogy van -e hasmenése? Babáknak mindig híg a székletük.

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszélget? Max gügyög, még az is korai!

Szerintem nem híg a széklete mindig, amikor hasmenése van azt észre veszed, még a háta közepe is olyan...

2011. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem gügyög,babanyelven halandzsázik formázza a szájával a szavakat.
2011. aug. 13. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

10 hetes a kislányom, de már ügyesen gőgicsél, ha olyan kedve van. Van, h akkorákat kurjant, h maga is meglepődik rajta :)

Ami hasmenést illeti, szerintem nem az állagából, hanem a gyakoriságából tudod megítélni.

2011. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az én három hónaposom is át szokott kiabálni a szomszédék négy hónaposának :) Komolyan!!! egy három hónapos nem beszélget..Az anyatejes széklet híg. Ha valami gond van a kakival, akkor bűzös lesz, és megváltozik a színe.
2011. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem anyatejes,tapszeres
2011. aug. 14. 06:28
 6/6 anonim ***** válasza:
jót mosolyogtam :) nem gügyög... dehogy nem, ezt hívják gügyögésnek, majd 2-3 évesen fog beszélgetni :)
2011. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!