Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy tényleg az anyatej...

Lehet hogy tényleg az anyatej erős neki?

Figyelt kérdés

Kislányom feneke illetve nunája körben tiszta vörös.

Ez azóta van hogy megszületett.Már kiprobáltunk minden fajta pelust illetve krémet és positörlöt.

De semmit nem javul elvittem születése után egy héttel az orvoshoz Ő irt fel valami lila kencént a fenekére álítólag gomba ölö de semmit nem javul.

Mindent kiprobáltunk már neki.

Én nem tudom szoptatni viszont hordjuk neki egy anyukátol az anyatejet.Neki viszont 8 honapos a kislánya.Ezt a tejet kapja az én négy hónapos lányom is.

Anyosom eddig mindig jó tanácsokkal látott el de már Ő sem tud semmit mondani.

Arra gondoltam hogy nem lehet erös neki az anyatej és a pisi marja ki neki ennyire mivel az erös tej álltal erösödik a pisije is?

Nem tudom értitek mire gondolok?

Szoval megissza atejet ezáltal erösebb neki a pisije és hiába teszem tisztában minden ébredés után kimarja a fenekét.


2011. okt. 22. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van olyan, hogy erős anyatej. Biztosan a pisi csípi ki neki, próbáld ki az ec-t, hoa van rá időd, meg türelmed, hátha segít rajta.

[link]

2011. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mosd meg napközben is többször neki és levegőztesd a bőrét pár percig, hogy ne páljon be a pelusba. Ezek a popsitörlők sem feltétlen jók és kencék sem. Én az elején kentem a kisfiamra a popsikrémet, aztán sem és soha nem volt gond. Ha kicsit piros lett a popsija, akkor is csak éjszakára kentem neki Neogranormonnal és napközben többször vízzel lemostam.
2011. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van benne valami....mikor a kérdést megláttam arra gondoltam, hogy biztos nem, hiszen az anyatej igazodik a baba korához, nem lehet gond...és mégis pont ezért lehet gond,mert egy 8 hónaposnak "való" tejet kap.

Amúgy biztos a pisi csípi ki?Milyen a széklete?Nem túl híg, az nem lehet a ludas?

2011. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jobb ha holnap orvoshoz viszed.
2011. okt. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Persze elviszem orvoshoz holnap miután beadtam a nagyobbat az oviba rögtön oda megyünk.

Szellőztetve van egy nap többször lemosom sima vízzel és utána kb.20 percig nincs rajta pelus csak egy textil pelust teszek a feneke alá hogy ne legyen minden tiszta pisi.

2011. okt. 23. 12:34
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja a székletével minden rendben nem látok rajta semmi különöset.1 nap 2-szer 3-szor van de mindig normális.
2011. okt. 23. 12:36
 7/22 Marianna0628 ***** válasza:
Most remélem nem mondok hülyeséget de valahol azt olvastam hogy ez a tejcukor érzékenység jele.Mert ha te sok tejterméket fogyasztasz az átmegy a tejbe.És pont a fenék tájon okoz pirosságot.Azt hiszem pávián fenéknek is nevezik.De ez nem tuti nézz utána.
2011. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Olvasva válaszodat utána néztem és tényleg így van.Erre eddig nem gondoltam remélem nem ez lesz a gond.

Holnap mindenesetre elviszem dokihoz hogy nézze meg mert szerintem már nekem fáj minden tisztába tevés.

Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a további ötleteket.

2011. okt. 23. 20:35
 9/22 A kérdező kommentje:

Voltunk dokinál írt fel neki antibiotikumot mert azt mondta elöbb ezt probáljuk ki ne menjünk rögtön ilyen olyan vizsgálatokra.

Hát nem tudom lesz e eredménye tegnap dél ota kapja még nem látok javulást.

2011. okt. 25. 20:04
 10/22 Marianna0628 ***** válasza:
Írj majd kiváncsi vagyok mi lesz a vége!
2011. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!