Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 2hós lesz márc.8-án....

A babám 2hós lesz márc.8-án. Az vele egykorúaknak milyen méreteik vannak?

Figyelt kérdés
Ő most 5kg és 59cm, a kórházból jan 27-én 55cm és 3900kg-al hoztuk haz.
2009. febr. 19. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Szia, ne haragudj, de ez miért fontos? Láthatod, jól fejlődik gyermeked. NEm kell hasonlítgatni más gyermekeinek gyarapodásához, hiszen nincs két egyforma...

Az első gyermekem, aki 14 éves már, 4 kg-mal született, csak szoptattam, havi egy kilót hízott, egy évesen 16 kiló volt... aztán rendes alkata lett. A második gyermekem, 3350 -nel született, most 10 hónapos és 10,3 kg. Ő is szopik.

Mindkettő normális gyarapodású fiú.

Ha szoptatod, akkor normális, ha tápszerrel eteted, akkor azért vigyázz az adagokra.

2009. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
az én csőpségem 4100gr-al született, 3810gr-al 58cm-el hoztam haza. most 58cm és 4960gr. amugy igaza van az elöttem szolonak, igy csak idegesited magad mert esetleg más babucija többet gyarapszik a tiednél, amugy gyönyörüen gyarapszik a babád. grat
2009. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se aggódj. Mondom én aki attól fél hogy túleteti a gyerekét. Jól fejlődik szerintem is. Ha heti 180-240 gr-ot hízik az jó. Ha stagnálna vagy fogyna akkor aggódj. Sok erőt, ne izgulj.
2009. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért voltam kíváncsi mert sajnos tápszeres a babám. És van a környezetemben olyan aki azt mondja pici többet kellene ennie és gyarapodnia. A gyerekorvos pedig még sokalja is a súlyát. Tudom az a fontos hogy gyarapszik és nincs felfújódva. A gyerek mindig tudni fogja mennyi az a mennyiség amire szüksége van.


Köszönöm a válaszokat. Boldog gyermeknevelést és sok egészséget kívánok!

2009. febr. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!