Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fiú és lány magzatoknak az...

A fiú és lány magzatoknak az u. h-s méreteik/arányaik is különbözőek?!

Figyelt kérdés
A méretekből is lehet következtetni, vagy csak a nemiszervből szoktak?
2010. jan. 22. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Méretből semmi kép!nekem ugyan olyanok a méreteim mint a lányomnál voltak!Néha 1-1 mm eltérés van a 2 uh eredmény között, viszont most kisfiút hordok a szívem alatt!
2010. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem mérvadó! Hány hetes vagy? Nekünk már a 12. heti UH-n megmondták, hogy kisfiú lesz és azóta is úgy néz ki. :)

37+2 hetes

2010. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már 36.hétben vagyok. Csak a 24.hét óta nem mutatja magát... Akkor 4d-n ugyan azt mondták hogy lány, de mivel azóta sem mutatta néha elbizonytalanodunk és nevetünk azon hogy a végén még fiú lesz. Annak is örülnénk ugyan, de két fiú már van :) Valami olyat hallottam, hogy a lányoknak állt. hosszabb a combcsontjuk... FL, ha jól tudom. Csak kíváncsiskodtam, köszönöm szépen.
2010. jan. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!