Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszásból feláll a baba?

Kúszásból feláll a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem igazán akar mászni, inkább kúszik, de azt rengeteget, viszont folyton fel akar állni, már félig meddig sikerült is neki, ill.kapaszkodva már meg áll. Nem lesz baj ha kihagyja a mászást? (8 hónapos)
2011. márc. 10. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is meg voltam róla győződve, hogy nem fog mászni a gyerekem, mert remekül boldogult ő kúszva is, illetve szépen felállt, lépegetett a bútorok mellett. Végül 9 hónapos és pár napos volt, amikor elkezdett mászni.

Amikor mondtam a védőnőnek, hogy nem hiszem, hogy fog mászni, azt mondta, hogy hát azért jó lett volna, de amikor a gyógytornásznak mondtam (korábban járnunk kellett hipotónia miatt), akkor nem mondott rá semmit.

2011. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is kúszott, aztán felállt. De amíg nem tudott egyedül menni, addig áttért a mászásra a kúszásból.

De ez minden gyereknél más. Lehet a tied kihagyja...

2011. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!