Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiamat rábízhatom...

Egy éves kisfiamat rábízhatom egy estére a nagyira?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran fordult még elő, hogy más vigyázott rá, akkor viszont jól ment, jól viselkedett. Csak hát a legutolsó alkalomnak is már vagy két-három hónapja, azóta pedig sokat változott a kicsi, egyre jobban észnél van. Szeretnék elmenni a férjemmel egy focimeccsre (Pestre vidékről), ami annyit jelentene, hogy elindulunk kb. ötkor, és éjszaka érünk haza. Anyám és a húgom el tudnának jönni hozzánk arra az estére - ketten biztos megbirkóznának vele.

De hogy viselné a gyerek?

Szerintetek?


2011. márc. 11. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
simán!!A mamával nagyon jól elvan,ha jól ismerik egymást(gondolok itt arra,hogy nem csak egyszer-kétszer látta eddig).Ha mindent próbál úgy csinálni ahogy a gyerek megszokta,nem lehet gond.Este úgyis alszik már mire hazamentek.Biztos hiányozni fogsz neki,de nem lesz gond.
2011. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, nektek is megjár ennyi! Legalább szokja, hogy nem csak mindig veletek van, később könnyebb lesz, amikor jön a bölcsi, óvoda
2011. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Egyáltalán semmi baja nem lesz, még lehet élvezni is fogja :-)
2011. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, menjetek csak szórakozni!Te is emberből vagy, szükséged van a kikapcsolódásra!Egy 1 éves gyerek már nem olyan nagyon pici..én ennyi idősen már simán rábíznám a nagyijára.Tényleg az a lényeg, hogy a napirendeteket tartsák be, és nem lesz semmi gond.Az én 5 hónapos lányom nagyon jól megvolt az unokatesómmal, pedig kb. egyszer ha látta.Igaz, csak vásárolni mentem.Addig nem volt gond, amíg meg nem látott.Akkor rám nézett, mintha azt kérdezné:Te hol voltál? És elkezdett üvölteni:))

Egy évesen már jól ismeri a nagyit és tesódat, semmi gond nem lesz! Ha valami van, úgyis felhívnak mobilon.

2011. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást! :)

Ami aggaszt a dologban az az, hogy több, mint 100km-re leszünk, szóval ha gond van, nem tudunk csak úgy hazajönni. Na meg ha már egyszer megvettük a jegyeket...

De még az jutott eszembe, hogy ma estére áthívom a húgomat (anya sajnos messze lakik), mi meg elmegyünk valahová a közelbe egy-két órára, hogy meglássuk, mi történik.

2011. márc. 11. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet! Olyan baj úgysem lesz, amiért haza kellene rohannod! Én ilyenkor átgondolom, hogy mi lehet a legrosszabb.Jó kezekben van, így baleset, betegség nem érheti.Max. egy kicsit sír, de csak meg tudják vigasztalni!Anyukád is felnevelt már Téged, ösztönösen tudni fogja, mit kell tennie.Ráadásul már nem az van, mint egy kisbabánál, hogy ha egy hétig nem lát valakit, elfelejti, hogy a világon van, és legközelebb, ha látja, sír.A te gyerkőcöd már megismeri, és biztosan szereti a mamit.Nem lesz semmi gond!Percenként rá fogsz gondolni, de ezenkívül semmi nem lesz!
2011. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anyámra én bármikor rá merném bíznia fiam, igaz, h mindíg elmondok midnent mik a szokásaink, és anyám mindíg elszólja magát, h nem úgy csinálta ilyenkor picit leszúrom... de sztem jól viselné a babád is.
2011. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!