Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős volt a kicsid,...

Milyen idős volt a kicsid, amikor megtanítottad ágyról lejönni? És hogy? És motorozni? Vagy rájön magától?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ágyról lemászni tanítottam mert mindig fejjel előre akarta kezdeni én meg megfordítottam.

Motorozni magától tanult meg.

2 éves kisfiú anyukája

2011. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisnita ***** válasza:

Az enyém motorozni még nem akar, van neki csacsis motorja, de még csak tologatja, szalad vele meg néha ráül és akkor tologatjuk, de saját magának nem hajtja. Az ágyról magától tanult meg lefarolni miután fejjel leesett egy pár alkalommal, kb 1 éves körül lehetett mikor rájött, hogy így könnyebb. :)

19 hós nagyfiú anyukája

2011. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fél évesen tanítottam meg lejönni az ágyról.Egy konduktor mutatta meg, hogy hogyan...megfordítod, és leteszed te a lábait sorban, közben többször elmondod:"popsival".Előbb utóbb nem kell igazgatni, de még elfejti, akkor már csak mondod neki, és magától megfordul.

Motorozni magától megtanult.

2011. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magától tanulta meg mindkettőt.

Ágyról egy párszor leesett, így egy idő után rájött, hogy hogyan is kell lejönni, olyan 10 hónapos kora körül.

A motort is 10 hónaposan kapta a keresztelőjére, először csak tologatta, aztán ráült, olyan 1 éves korától már megy vele.

Most 17,5 hónapos, már a 2. motorja van...

2011. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 honapos mult es a napokban kezdte el hajtani a labaval a kismotorjat ugy, hogy raul de meg nekihajtja mindennek, ugyhogy nagyon kell vigyazni vele. Az agyrol nem is emlekszem pontosan mikor tanult meg lemaszni de en sem tanitottam soha, magatol jott ra.
2011. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9 hós volt kb, mikor megtanítottam lejönni az ágyról, megfordítottam, és mondtam, így meg kell fordlni és lemászni, akkor nem fogsz leesni, 2 alkalom után már tudta. a motort magától tanulta meg,bár ő bébitaxin kezdte. mondtam neki hajtsd magad a lábaddal, gondolom a hajtsd magadat nem feltétlenül értette, de a lábaddalt azt igen :) (16 hós volt ekkor).
2011. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!