Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos lányom még nem tud...

15 hónapos lányom még nem tud egyedül stabilan járni (10-15 lépés megy csak neki egyedül), és mindenáron motorozni akar?

Figyelt kérdés
Meg van veszve ezért a lábbal hajtós kismotorért,hiába mondom neki,hogy ahhoz járni is kéne ám tudni:).Más babája is volt így,hogy előbb motorozni akart?Engedjem neki?
2011. szept. 23. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet menni fog neki, de az elején biztos tartani kell. Ha meg van veszve érte, én megengedném.
2011. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi gyerekünk sem tud még járni (13 hós), de szülinapjára kismotort kapott, mert mindig elkunyerálta másét. 2-3 hétig nagy sztár volt, hogy ült rajta (nem ér le még rendesen a talpa) és mi toltuk a lakásban körbe-körbe, ő meg berregett. :) Most már nem érdekli annyira.
2011. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az én lányom is kicsike(76cm)és tuti nem fog leérni a lába.Ő is mindig kunyerálná a kis haverjától,az meg persze nem adja :)

Nem baj,nem egy nagy összeg,veszek neki egyet,aztán majd látjuk...

2011. szept. 23. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:

lányom kb. két hónapja ült rá egy kismotorra, aminek nyuszis az alakja. ő sem tudott és tud még járni, akkor 11 hónapos volt. ráültettem, én toltam és ő automatikusan emelte a kis lábát. utána vettünk neki egy bébitaxit és azóta azon is emeli a lábát, hiába van rajta tartó :))


szóval ültesd csak, de azért fogjad őt.

2011. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fiam 10 hónapos korától kismotorozott. 1 évesen indult el...

igaz 10 hónaposan már úgy sétált, hogy egyik kezét megfogtuk


de miért is kéne járni a motorozáshoz? :) ha azt szeretné csinálja :)

2011. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egy éves szülinapjára kapta a motort, mert szintén megőrült érte. kb. 2 nappal a szülinap előtt kezdett önállóan lépegetni. mondanom se kell, hogy a motor ment a sarokba, és azóta is az új tudományát fejlesztgeti. most másfél éves, fut, páros lábbal ugrál, és mindenre felmászik. A motor pedig továbbra is pihen. Nekünk nem vállt be, és lassan ki is növi. :(
2011. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)
2011. szept. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!