Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett motorozni a...

Mikor kezdett motorozni a gyerkőcötök? A 13 hós kisfiam többfajtát is kapott, de nem motorozik. Kicsi még, vagy valami más baj lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként érdekli, tologatja, kell neki, rá is ül, de nem indul el vele. Jár már egy hónapja, 10-15 lépéseket egyedül is.
2011. szept. 23. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányom 1 évesen már ment a motorral,de a fiamat csak 2 éves korában kezdte el érdekelni.
2011. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%
A 7 hónapos kisfiam egy KTM EXC 125-t választott elsőre, de már 3 éves, lassan kinövi, szóval elkezdtünk spórolni egy Harley Fat Boy-ra.
2011. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
MÁsodik válaszolónak ajánlom figyelmébe a kategóriát, ahová írt...egyébként az apjának egy VZ800-asa van, úgyhogy mi nem spórolunk neki nagyobbra, csak az apjának :-)
2011. szept. 23. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, lehet, hogy nem is akar majd motorozni. A fiam lassan két éves, 11 hósan, amikor már stabilan járt, érdekelte a motor, tologatni próbálta. Aztán vettem neki egyet, van a szomszéd fiúcskának is, egyszer kétszer ráült, de nem izgatta. Ma már 2 éves elmúlt, továbbra is hidegen hagyják a motorok. Ő sétál.
2011. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lányom 16 hósan kezdett motorozni.
2011. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak hiába raktam a lábait hogy kell vele menni,mig egy napon délutáni alvásból felébredve rápattant és elindult vele.19 hónapos volt
2011. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!