Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik mar 4 hos tapszere...

Miket eszik mar 4 hos tapszeres babad? Es mennyi tejcsit iszik? Mikor adtok neki tejen kivul mast ugyerte hanykor van az eves? Mekkora hany kilo es hany cm, fiu vagy lany?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Később leírok mindent, most csak megjelölöm a kérdést mert sietek :)
2011. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ok

koszike

2011. márc. 12. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

4 hósan még nagyon nem miket eszik, mivel ugye akkor kezded a hozzátáplálást almalével. De ha már adsz neki enni, akkor almát reszelve, vagy megfőzve, répa, sütőtök, krumpli, őszibarack. Én gyümölcsöt du adok neki 3 fele persze utána tápszer, főzeléket pedig ebédre.

63cm és 6.5kg kisfiú :)

2011. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4 hónaposan még csak tápszer volt (reggel, este még mondjuk cicizett). Egy evésre kb. 180 ml-t ivott, naponta 5x.

Később almalével kezdtük a hozzátáplálást (5 hósan, mivel elkezdett fogyni a kincsem), majd almapürét kapott, utána pedig őszibarack levet (de ettől fájt a pocija, így egy kicsit hanyagoljuk a dolgot), most éppen a krumpli kóstolásnál tartunk. 5 hónapos 3 hetes.

Amúgy a délelőtti etetésnél kap ilyeneket, amúgy a többi etetéskor még tápszert kap.

4 hónaposan 6 kiló volt, és 66 cm. Kislány.

2011. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam mostmár 5 hónapos, de 4 hónaposan 130ml tápszert kapott, kóstoltuk az almát, barackot (utóbbit üveges bébiételként), banánt, sütőtököt, krumplit. Azóta sokkal jobb az emésztése (amíg csak tápszert kapott, addig alig tudott kakálni). Reggel fél 7 körül reggelizünk (tápszer), 10 órakor tízóraizunk (gyümölcs), fél 2-kor ebédelünk (főzelék), fél 5 körül uzsi (ez már tejpép magában vagy gyümivel) és a vacsi fél 8-kor. Éjjel még felébred enni fél 3 körül, de leszokóban vagyunk, mert már csak teát kap. Nagyra nőttünk: 68cm és 9 kiló.:)
2011. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elírtam: nem 130, hanem 160ml tápszert ettünk.:)
2011. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszike,az en lanyom tapszert kap reggel meg mindig csak egyszer kap delutan tejpepet,mar csak elkene kezdjem en is az evest vele ugyertem rendes ennivalot amit lehet,csak nem nagyon tudom es merem neki mert eleg hasfajos baba meg mostanban is el el kezdi a pocikaert a sirast,remelem ertheto vagyok mert kozben elfelejtem mit akarok irni mert babazok kozben.Koszike megegyszer,mindenkinek.
2011. márc. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!