Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres Anyukák! Havonta...

Tápszeres Anyukák! Havonta mennyi doboz tápszert szoktatok felíratni?

Figyelt kérdés
Kellemetlennek érzem ha többet kérek!Ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 26. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 6ot szoktam.te mennyit?sőt, a dokim magától is ír ennyit.
2011. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bár már nagyobb (1 éves), heti egy doboz tápszer fogy el. De a doki szívesen felírja, nem gond neki. Én egyszer megkérdeztem, hogy nem baj-e, hogy ennyit eszik még mindig a lányom, azt mondta, nem.

Vannak nagyétvágyú gyerekek.

2011. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Mióta gyerekorvost váltottunk, azóta a egy hónapban kb. 10 dobozra kapok receptet. Nem én kértem, az orvos ajánlotta fel. Fürdető és minden másra is kérek több receptet, hiszen, ha nincs baja a 3 hónapos lányomnak, akkor nem szívesen vinném gyerekek közé, mert van olyan gyermek, akinek ha 20× elmondják, hogy tedd a kezed a szád elé, akkor se teszi elé .. nekem meg nem kell, hogy a lányom összeszedjen minden szrt, ha esetleg megtudom tőle kímélni!
2011. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nekem csak 1-et ír az orvos a többit úgy kell kihúzni belőle.Ezért inkább recept nélkül szoktam megvenni de így azért drágább jóval.

2011. okt. 26. 20:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok,mármint 6-ot ír fel egyszerre,majd amikor látom,hogy fogy elmegyek és megint felír.
2011. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem valahogy ezt én is megbeszélem vele mert látom nektek ír szívesen.Nem tudom az enyém miért nem.
2011. okt. 26. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is annyit írt fel, amennyit mondtunk. Szerintem ez természetes. Ne kelljen már hetente odajárkálni receptért kuncsorogni. Ha meg ennyire nem képes, akkor ideje orvost váltani, az ilyentől nem sok jó várható.
2011. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az mi orvosunk is annyit ír,amennyit kérek..általában 6-8 dobozzal szoktam íratni egyszerre..most néztem ,hogy 3 naponta fogy el 1 dob.-zal.

6 hós a kislányom..igaz mostanra már a tízórait és az uzsonnát kiváltottuk...igy kicsivel tovább elég.

2011. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom hol laksz, de a mi orvosunk is ilyen.



Fárad a keze a sok írástól-mondja ő, ezért csak 2-t ír fel.

Legutóbb megmondtam neki, hogy ezen ne múljon, megírom én a receptet, nekem nem gond. Na akkor írt fel 4-et....no comment.....

2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, és holnap megint megyünk--mert íratni kell. Féláron van a tápi így...neki lehet, hogy mindegy, nekünk nem :/
2011. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!