Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsitok van?...

Milyen babakocsitok van? Leginkább mire használjátok? Szeretitek, meg vagytok elégedve vele?

Figyelt kérdés

Most készülök lecserélni a nagy babakocsinkat sport babakocsira vagy esernyősre.


sokat járunk sétálni, lakótelepen lakunk így mire kijutunk a terepre sokat megyünk betonon, majd fűben sétálunk. olyan kéne ami nagyon könnyű mert fiam már önállóan tökéletesen jár csak még hamar elfárad ezért a babakocsi.


2011. márc. 11. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Raf-Pl King babakocsink van,és nagyon szeretjük,mert több funkciós,télen-nyáron lehet szépen használni,vízálló,könnyen összecsukható,és erre is lehet tenni esernyőt is:)

Tágas legyen,ami nekünk fontos,mert ha sétálni megyünk akkor viszünk ezt azt,és oda kell a nagy pakoló kosár is:)

Még csak 4 hónaposak múltunk,de nyáron ez a kocsi nekünk tökéletes lesz:)

2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jav:Raf-Pol King babakocsi:)
2011. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu kocsink van.Én nagyon szeretem,mert könnyü,jól irányitható.
2011. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekünk 14 éves kocsink van, 3 babán túl ,jó minőségű, szép még mindíg, könnyű, bolygó kerekes, imádom. a márkáját... nem tudom.
2011. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Graco Ultima TS 2 éve, gyerkőc születése óta

Nem cserlétem le semmire, teljesen jó.

2011. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Maclaren Quest babakocsink van, az elsőt sajnos ellopták, muszáj volt venni még egyet, de annyira szerettem, hogy ugyanilyet vettem, még színben is. Nagyon könnyű tolni, és összecsukni is.

[link]

2011. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor egy espiro magic-ot,vagy euricart lirát vennék!Kicsire csuható ,6 kiló!Fél kézben felviszed összecsukva!Persze ott van még a Quinny zapp,de az újonnan horror árú,viszont szupi használtak vannak.És az egy nagyon jó minőség.
2011. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsi:eurocart lira
2011. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A mienk Bergon,én nagyon szeretem,igaz nehéz kocsi,de falura földes útra és kövesre egyaránt jó.Szeretem,mert tágas,több funkciós,alul sok csomag elfér benne,ha boltba megyünk.
2011. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
[link] nekünk espiro magic 3 van. Könnyű (6kg), kicsire csukható, jól tolható és ha elalszik a baba, majdnem teljesen ledönthető. És az ára sem olyan vészes...
2011. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!