Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ér valamit a "Vigyázz rám"...

Ér valamit a "Vigyázz rám" matrica az autóra ragasztva?

Figyelt kérdés
Volt pozitív tapasztalatotok vele, vagy kb. senki rá se hederít?
2011. márc. 11. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
ööö várjunk csak, senkit nem érdekel. szerintem fölösleges, nekem is ki van ragasztva.
2011. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
felőlem a "Meleg vagyok, dudálj!" matricát is kinyomhatja, teljesen nem érdekel, ki mennyire böszme.
2011. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerintem akár érhet is valamit.....én észre szoktam venni:))
2011. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit,pedig 2 helyre is kitettem.
2011. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem ér!Simán belénk jöttek hátulról álló sorban!
2011. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mire való, mire vigyázzon a mögöttem haladó :))

Hogy pl. vezetés közben esélyes, hogy épp hátul túrom a gyerek mellett az ülést a cumi után kutatva és az veszélyes? Vagy hogy direkt dülöngéltetem a kocsit, hogy elaludjon?

Szóval nekem van, de nem várok semmi reakciót, vagy gratulációt, ha normálisan vezetek szerintem tökmindegy.

2011. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a kiraktam a kocsimra, de általában a férjem autójával szállítom a gyereket, amin nincs. Nem látok különbséget a többi autós viselkedésében és én sem figyelek jobban a matricás autókra. Mindenkire egyenlő mértékben odafigyelek.
2011. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kint van a matrica, de sajnos az a sofőr, aki figyelmetlen, az erre is az, aki pedig rendesen vezet, az mindenkivel az.
2011. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Oké, valaki tudja mire való ez a matrica? :) mert le vagyok pontozva, de reagálás nulla. Mondjuk ez tipikus...
2011. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem látom, hogy le lennél pontozva, csak a második válaszoló, az meg érthető, mert tök értelmetlen, amit írt.

Egyébként szerintem arra való a matrica, hogy aki látja, az tudja, hogy még pici baba is van az autóban, vagyis még jobban figyeljen oda, ne menjen beléd.

Mondjuk azért hülyeség, mert amúgy meg nem kellenne figyelnie, ha csak felnőtt emberek ülnének benne??!

Én is kiragasztottam, de gyakorlati haszna szerintem nincs. Nem hiszem, hogy emiatt figyelmesebben vezetne bárki is mögöttem.

2011. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!