Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babajelző tábla/matrica...

Babajelző tábla/matrica autóra magyar nyelven, hol?

Figyelt kérdés

Bagatell kérdés, tudom :)

Már régóta vadászok magyar nyelvű táblára vagy matricára. "baba az autóban", "gyermek az autóban". néztem már a tescoban, brendonban, autós boltokban és lehetetlen kapni ilyet. most egy Hipp-est tettünk fel, de az német.

A neten fényképes matricákat találok csak. tényleg ennyire nehéz magyar nyelvü táblához jutni? bagy akár csak magyar szövegű akár reklám matricához? pl. milupa.


nektek van kint valami az autón ami figyelmeztet a babákra? míg nem volt gyermekem, én automatikusan óvatosabban vezettem olyan autó után amelyiken ilyen matrica volt.


2010. dec. 21. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anyák lapjához kismamához szokták csomagolni.
2010. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ma mondta egy anyuka nekem. én még sosem kaptam hozzá, pedig már 4,5hónapos a lányom. kismama újságot vettem terheség alatt, anyák lapját, baba magazint veszem az elmúlt 4 hónapban
2010. dec. 21. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez tök ari oldal szerintem!

Én múltkor láttam a gyógyszertárban kirakva a szórólapokhoz,esetleg kérdezd meg van-e.

Amit kórházban kaptunk csomagot abban volt.

Kismama magazinhoz van néha.

Nekünk Milupás van,esetleg írj e-mailt a cégnek küldenének-e.Elvégre ez reklám nekik.

2010. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,még vmi eszembe jutott.Kérdezd meg Brendonba,bababoltba esetleg tudnak-e adni egyet neked!
2010. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a brendonban ma voltam, csak angol nyelvü van nekik. de akkor irok a milupának, az magyar szövegü. :)
2010. dec. 21. 16:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja még láttam magyar nyelvűt a Baumaxban!
2010. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi neked is, majd megnézem akkor ott is, de azért írok a milumának.
2010. dec. 21. 16:44
 8/12 A kérdező kommentje:
mármint milumilnak. :)
2010. dec. 21. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gondolod, nekem van még itt néhány, a férjem jól betankolt belőle. Ha írsz privibe egy címet, szívesen elküldöm.

2010. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó!


írnék neked, de nincsen rá lehetőség, nem ajánlja fel. esetleg te nem írnál nekem? köszi

2010. dec. 21. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!