Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ér valamit a "Vigyázz rám"...

Ér valamit a "Vigyázz rám" matrica az autóra ragasztva?

Figyelt kérdés
Volt pozitív tapasztalatotok vele, vagy kb. senki rá se hederít?
2011. márc. 11. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is ki van rakva, mostmár kettő is, mert az első már teljesen kifakult, de én sem tudom, mire is jó.

Hogy jobban figyeljen a másik autós, mert kisgyerek van az autóban? Miért? A 40 éves gyerek nélkülit nem várja haza senki? Vagy a 25 évest, vagy akár a 65 évest, akinél nincs ilyen matrica?


Én is inkább arra gondoltam, hogy ez olyan, mint a T betű (ahogy az egyik válaszoló is írta) hogy bocsi, ha bénázom, vagy nem indulok egyből a pirosnál, de a gyerek orrát kell megtörölni, vagy bocsi, ha lassabban megyek a kelleténél, de a gyerek üvölt, és így nem lehet vezetni normálisan, stb.....

Egyébként nekem sincs semmilyen tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Volt ilyen matricánk, hát kitettük, és kész.

2011. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én is arra gondolok, hogy arra lehet jó, hogy mondjuk így nem szorítanak le (normálisabb emberek) az autópályán, ha nem 130-cal megyek, meg ilyesmi. De gondoltam, hogy nincs sok értelme - így akkor nem teszem ki fölöslegesen.

(Amúgy én nem pontoztam le senkit.)

2011. márc. 16. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!